Oferta miesiąca

Ventus

Kolejowa 11 Władysławowo 15517

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 80 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 17651

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Podsumowanie roku ★ Spinning morski ★ Trolling ★ Dorsze z kutra ★ PREZENTY

Jak oceniasz film?
4.5

Tak jak widzicie ciągle działamy i wymyślamy nowe przedsięwzięcia. Przełom roku to doskonały czas na podsumowanie tego co było i wyznaczenie nowych celów do zrealizowania w kolejnych latach.

W tym FiszExpresie pokrótce przedstawimy wam co działo się u nas w mijającym roku a na koniec rozlosujemy sporo ciekawych nagród także zostańcie z nami koniecznie do końca!
To był wspaniały rok pełen doskonałych imprez wędkarskich, integracji na plaży czy kutrze. Udało nam się też zrealizować wiele ciekawych projektów na YouTube takich jak seria Prezent Od Sponsora, FishExpress czy cykl poradników o spinningu morskim. Liczba zawodników w naszym klubie grubo przekroczyła setkę a ciekawe pomysły na integrację wewnątrzklubową i zaangażowanie lokalnych władz w działalność klubu dają nadzieję na podwojenie tej liczby w przyszłości.

Zawody Norda Cup wpisały się już na stałe w nasz kalendarz imprez wędkarskich. Władek TEAM od dwóch lat bierze czynny udział w tej imprezie. W zeszłym roku udało nam się zdobyć wszystkie pierwsze miejsca a w tegorocznej edycji choć spadliśmy o jedno oczko to na pewno pokazaliśmy siłę w ilości osób gdyż na około 70 wędkarzy ponad 40 to byli zawodnicy Władek TEAM.


Oczywiście nie poprzestajemy na samym uczestnictwie w zawodach i często spotykamy się na plaży przy grillu lub łódkach mniejszych lub większych, gdzie dyskutujemy o skutecznych metodach połowu, zdradzamy swoje patenty wędkarskie oraz miło spędzamy czas. Coraz więcej naszych zawodników posiada jednostki dzielnie spisujące się podczas trollingu łososiowego oraz dalekomorskich wypraw na dorsze. W ciągu roku rozdaliśmy w comiesięcznych losowaniach oraz na imprezach organizowanych przez nasz klub, kilkadziesiąt wołczerów na darmowe rejsy dorszowe oraz łososiowe.

Sam miałem okazję towarzyszyć w jednej z takich wypraw Ani Pomieczyńskiej która wygrała w jednym z FishExpresów rejs na łososia zorganizowany na jednostce STRAŻAK którą dowodzi nasz klubowy kolega Wiesław Kępka.

Rejs w takim towarzystwie to doskonała forma spędzenia weekendu oraz znakomita okazja do nauczenia się nowej metody wędkarskiej.  
Każdy z zawodników Władek TEAM tego dnia złowił przepięknego łososia który nijako przypieczętował świetny i obfitujący w ryby oraz puchary rok 2017.

Udostępnij!
Wyświetleń: 208

Zobacz więcej:

Morskie BELONY z brzegu na spinning - sprzęt na belonę

17.05.2019
4.7
Bardzo merytoryczny odcinek o łowieniu belon na spinning wprost z brzegu morskiego (plaży) oraz z małej łódki na Zatoce Puckiej...

SPRAWDŹ

Konger Baltica 560 oraz Seakon Fjord 760

24.06.2017
4.8
Kolejna nasza klubowa wieczorynka. To druga wieczorynka w której prezentujemy i losujemy sprzęt wędkarski użyty podczas ustanawiania Rekordu Polski na plaży we Władysławowie...

SPRAWDŹ