Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 7571

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.

Villa Thomas, Aleja Gwiazd Sportu

Merkleina 16, Władysławowo, Polska 5401

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 137 zł os.


PODSTAWY SURFCASTINGU w praktyce (cz. 1)

Jak oceniasz film?
4.8

Film jest głównie adresowany do początkujących surfcastingowców oraz osób, które zastanawiają się czy nie warto jest spróbować tej metody połowu. W kolejnych częściach będę chciał przybliżyć nieco dokładniej stosowane techniki ekstremalnie dalekich rzutów oraz okresy najlepszych brań ryb i ich specyfikę.

Pierwszy wypad nad morze w tym roku. Owszem miałem nadzieję, że coś się uda złowić, ale niska temperatura wody (3 stopnie) oraz fakt, że łowiłem w południe szybko zweryfikował moje nadzieje i tego dnia pomimo 5 godzin siedzenia na plaży nic nie udało się wyciągnąć.

Pod koniec filmu zostały wykorzystane trzy kadry z kamery podwodnej. Okazało się, że tego dnia woda była bardzo mętna i to również mogło mieć negatywny wpływ na żerowanie ryb. Ponieważ pierwszy raz zastosowałem kamerę podwodną, następnym razem będę wiedział jak ją zamontować by jeszcze lepiej pokazać Wam, co dzieje się pod wodą.

Zapraszam, zatem do lektury poniższego filmu i oczekiwania na kolejną część podstaw surfcastingu w praktyce. Pozdrawiam Michał

Udostępnij!
Wyświetleń: 107

Zobacz więcej:

ZAWODY ➤ Władkowy Sandacz PEŁNA RELACJA 2022

05.06.2022
Brak oceny
Zawody Władkowy Sandacz słyną ze wspaniałej atmosfery. Z rybkami nieco gorzej ale i tak wszyscy zadowoleni :)

SPRAWDŹ

Miejscowi wędkarze - z sercem na dłoni

07.11.2014
5
Jakbym nie powiedział kilku zdań o tutejszych wędkarzach to bym pewnie miał grzech ciężki. To bardzo uczciwi i pracowici ludzie skłonni do zdradzenia nam wszystkich wędkarskich sekretów i patentów...

SPRAWDŹ