Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 757

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Jadwiga

Sportowa 3 Władysławowo 765

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 80 zł os.


PODSTAWY SURFCASTINGU w praktyce (cz. 1)

Jak oceniasz film?
4.8

Film jest głównie adresowany do początkujących surfcastingowców oraz osób, które zastanawiają się czy nie warto jest spróbować tej metody połowu. W kolejnych częściach będę chciał przybliżyć nieco dokładniej stosowane techniki ekstremalnie dalekich rzutów oraz okresy najlepszych brań ryb i ich specyfikę.

Pierwszy wypad nad morze w tym roku. Owszem miałem nadzieję, że coś się uda złowić, ale niska temperatura wody (3 stopnie) oraz fakt, że łowiłem w południe szybko zweryfikował moje nadzieje i tego dnia pomimo 5 godzin siedzenia na plaży nic nie udało się wyciągnąć.

Pod koniec filmu zostały wykorzystane trzy kadry z kamery podwodnej. Okazało się, że tego dnia woda była bardzo mętna i to również mogło mieć negatywny wpływ na żerowanie ryb. Ponieważ pierwszy raz zastosowałem kamerę podwodną, następnym razem będę wiedział jak ją zamontować by jeszcze lepiej pokazać Wam, co dzieje się pod wodą.

Zapraszam, zatem do lektury poniższego filmu i oczekiwania na kolejną część podstaw surfcastingu w praktyce. Pozdrawiam Michał

Udostępnij!
Wyświetleń: 5

Zobacz więcej:

MORSKA TROĆ - jesień, zima, wiosna - KIEDY ŁOWIĆ?

27.10.2019
4.7
Dziś odpowiemy na pytanie - kiedy najlepiej wybrać się na morską troć. Kiedy jest jej dużo a kiedy bierze sporadycznie i pływa w mniejszych stadach.

SPRAWDŹ

TESTY - Mega CRASH TEST ciężarków wędkarskich

07.07.2018
4.8
Tym razem nie będziemy się podniecać kolorami ciężarków wędkarskich ani nie będziemy zwracać większej uwagi na ich kształt i gramatury... Wszystkie jednakowo od nas dostaną w tyłek gdyż będziemy je poddawać testom na wytrzymałość powłoki lakierniczej. Do tego celu wstępnie chcieliśmy użyć samochodu betoniarki (gruszki) ale po dokładniejszym przeanalizowaniu sprawy doszliśmy do wniosku że lepsza do tego celu będzie przemysłowa betoniarka.

SPRAWDŹ