Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19450

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Przy Plaży

Hryniewieckiego 7 Władysławowo 7030

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
200 zł - 350 zł os.

Ostatki Surfcastingowe ★ 5 KLS ★ Norda Cup ★ Niskie opłaty morskie

Jak oceniasz film?
4.8

W miniony weekend odbyły się kolejne Ostatki Surfcastingowe czyli ostatnia impreza surfcastingowa kończąca sezon wędkarski w Polsce. Tym razem walczyliśmy o puchar burmistrza miasta Władysławowo który odwiedził nas na łowisku oraz udzielił obszernego wywiadu. Zawodnikom na plaży dopisywało szczęście. Zostało złowionych bardzo dużo dorszy i fląder. Pogoda niestety spłatała nam figla i po zapadnięciu zmroku zaczął lekko padać przelotny deszcz.

Ostatki Surfcastingowe wygrał Krystian Lezne, na drugim miejscu uplasował się Andrzej Miłosz a na najniższym stopniu podium stanął Piotr Kaźmierski. Najdłuższą rybą zawodów by złowiony przez naszego juniora Karola Bulczak ponad 53 cm dorsz.

Ostatki Surfcastingowe to również podsumowanie rocznych zmagań w dziedzinie wędkarstwa morskiego połączonych z uhonorowaniem najlepszych zawodników. Corocznie najlepsza dziesiątka wg Rankingu Władek Team otrzymuje pamiątkowe puchary a najlepsza trójka dodatkowo nagrody rzeczowe. W tym roku postanowiliśmy również uhonorować zawodnika znajdującego się na miejscu nr 13 zwanego u nas „szczęściarzem”.

Jak co roku odwiedził nas Marek Szymański – zastępca redaktora naczelnego Wędkarskiego Świata aby wręczyć naszym redaktorom podziękowania za trud włożony w prowadzenie rubryki Morskie Opowieści w jego gazecie.

Na początku listopada na plażach w Dębkach, Karwieńskich Błotach i Karwi odbyły się 5 zawody NORDA CUP. Tego dnia mocno świecił księżyc i nie było praktycznie żadnych fal. Jak dowiedzieliśmy się od Mirka Golli nie miało to większego wpływu na żerowanie ryb gdyż tak jak mówi „komu miały skubać temu skubały”. Zawody wygrał Rafał Czapp, na drugim miejscu uplasował się Dariusz Michałus a na najniższym stopniu podium stanął Mirosław Ciskowski. Najdłuższą rybą zawodów był 51 cm dorsz złapany przez Krzysztofa Sadłowskiego.

Pod koniec października na obfitujących w ryby plażach Władysławowa odbyła się piąta i zarazem ostatnia edycja Klubowej Ligi Surfcastingu. Z uwagi na niesprzyjące warunki klimatyczne zawody zostały skrócone do 4 godzin, podczas których złowiono 53 flądry i jednego dorsza. Zawody wygrał Andrzej Wiczanowski, na drugim miejscu również Andrzej z tym że Dechnik a na trzecim miejscu uplasował się Jarosław Worach. Najdłuższą rybą zawodów był niemalże 56 cm dorsz złowiony przez Jarka.

Udostępnij!
Wyświetleń: 187

Zobacz więcej:

Ostatki Surfcastingowe Władek TEAM 2016

17.11.2016
4.8
Nasza największa impreza wędkarska w 2016 roku. Tym razem spotykamy się w Karwi na zawodach wędkarskich połączonych z podsumowaniem pierwszego roku działalności naszego klubu wędkarskiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz wspaniałą atmosferę...

SPRAWDŹ

NORDA CUP 2015 - pełna relacja

24.10.2015
5
Pełna relacja z zawodów w surfcastingu Norda Cup 2015. Tym razem zawody odbyły się w Karwi.

SPRAWDŹ