Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 14459

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Villa Amiro

Komandorska 11 Władysławowo 5662

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 90 zł os.


Obudzić Adę - wędkarska pomoc 2019

Jak oceniasz film?
5

Liczy się każda złotówka!
Wystarczy wejść nas stronę i wpłacić dowolną kwotę...
https://www.siepomaga.pl/ada-kubiak


28 września 2019 odbyły się na plaży we Władysławowie otwarte zawody o Puchar Prezesa Władek Team połączone z kwestą na rzecz Ady - córki naszego zawodnika, która zapadła w śpiączkę. Tego dnia odwiedzili nas wszyscy wędkarze, którym dobro innych ludzi nie jest bez znaczenia. Setki wrażliwych na ludzkie cierpienie wczasowiczów, wędkarzy, ich rodzin i przyjaciół przyczyniło się do zebrania łącznej kwoty 6629,27 zł.

Organizatorem wydarzenia był Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego Władek TEAM. Bardzo wielu zawodników tego klubu postanowiło wspomóc Adę nie tylko groszem ale własnym zaangażowaniem w organizację tego przedsięwzięcia. Ponadto Zarząd Klubu stosowną uchwałą zdecydował, że 100% wpisowego na organizowane tego dnia zawody "Obudźmy Adę" przekażemy dla Ady. Do tego celu została przeznaczona jedna z trzech oryginalnych, zaplombowanych puszek. Na miejscu zawodów był również obecny tata Ady - Wojtek Kubiak wraz z trzema wolontariuszami.

Zawodnicy Władek TEAM oraz wolontariusze już od godziny 9:00 pracowali nad przygotowaniem stanowisk do wydawania posiłków. W samo południe rozpoczęliśmy wydawanie przygotowanych przez naszych zawodników posiłków. Odwiedzający nas ludzie mogli wybierać spośród wielu przysmaków z których warto wymienić:
- wojskową grochówkę
- kaszubski bigos
- fasolka po bretońsku
- pieczone na miejscu ręcznie robione bułeczki
- oraz wiele innych ciekawych potraw...

Oczywiście nie zabrakło też kilku rodzaj ciast, ciasteczek, przepysznej kawy oraz innych ciepłych napoi które dzięki współpracy ze zlokalizowanym w sąsiedztwie barze Sun EscoBar nasi darczyńcy mogli skonsumować przy komfortowych stolikach i w zadaszonej strefie.

Nie sposób wymienić wszystkich osób, które tego dnia wsparły rodziców Ady i pomogły w organizacji tego przedsięwzięcia. Firmami, które odpowiedziały na nasz apel o pomoc i przyczyniły się do zorganizowania tej imprezy są:
- Spółdzielnia Piekarsko - Ciastkarska Bochen z Gdyni
- Konger Polska
- CWM Pomorzanka państwo Turscy

Głównymi organizatorami, którzy tego dnia najwięcej się napracowali byli:
- Renata Dworakowska
- Ania Golla
- Michał Okniński
- Michał Kamiński
- Daniel Gąska z małżonką i córką
- Jacek Zawada
- Piotr Kaźmierski
- Państwo Murzynkowscy
- Państwo Doppke
- Państwo Murzynkowscy
- Państwo Winniccy

Zbiórka trwała od godziny 12:00 do 24:00. Od godziny 15:30 do 21:30 odbyły się zawody w łowieniu w morzu metodą surfcastingową (wprost z plaży) w których uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Jak powiedział prezes klubu Jacek Frączek: "Bez względu na wyniki - wygraliśmy wszyscy spotykając się tu i jednocząc w słusznej inicjatywie". Tego dnia prócz wyników sportowych liczyła się integracja, radość i wiara w to, że niedługo nasza Ada znów będzie zdrowa i pojawi się na plaży by razem z nami spróbować swych sił w wędkarstwie morskim.

Zawody wygrali:
- 1) Król Jerzy
- 2) Arkadiusz Kąkol
- 3) Stan Cezary
- Kaźmierski Piotr najdłuższa ryba (flądra) długości 38,2 cm.

Udostępnij!
Wyświetleń: 290

Zobacz więcej:

PORTOWE SANDACZE z wizytą w sklepie (odc. 2)

15.12.2015
4.8
Tym razem postanowiłem zjawić się w sklepie aby zapytać mojego kolegę Rafała co poleca na nasze Władkowe sandacze. Wizyta długa i obfitująca w dużo ciekawych informacji...

SPRAWDŹ

LIVE ➤ Pracuje pogłębiarka - śledzi nieco mniej...

21.05.2022
Brak oceny
Taki tam LIVE znad wody :) Luknijcie jakie warunki pogodowe mamy. Koniecznie napisz w komentarzu gdzie mam iść i co zrobić - będzie z tego film na sobotę...

SPRAWDŹ