Oferta miesiąca

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 216

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 120 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 16161

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.


Nóż, tacka i krzesełko - to też się nam przyda...

Jak oceniasz film?
4.6

Krzesełko, leżaczek itp, to ważny element naszego wyposażenia szczególnie, jeśli nastawiamy się na nocną zasiadkę poza sezonem letnim. Piasek jest bardzo zimny i wilgotny, więc nie radziłbym siedzieć bezpośrednio na ziemi. Nie damy rady też dreptać 10-15 godzin po plaży pilnując zestawów, więc nie zapomnijcie o swoim wygodnym leżaczku plażowym.

Widziałem też, że niektórzy rybacy dysponują małym namiotem lub takim letnim plażowym parawanikiem. To dobra sprawa, jeśli wieje zimny wiatr a my chcemy w komfortowych warunkach spędzić noc na plaży.

Nie przesadzamy jednak ze sprzętem, bo nie wybieramy się na tę plażę na 2 tygodnie :) Sprzętu weźmy tyle tylko ile trzeba.

PS: nie zapomnijcie o zapasowej żyłce – mi się ostatnio przetarła w środkowej części (źle zamknąłem kabłąk kołowrotka). A że nie miałem zapasowej to tak skończyła się moja zasiadka. Także bądźcie mądrzejsi odemnie :)

Udostępnij!
Wyświetleń: 299

Zobacz więcej:

HEKTOR AG: wyprawa na dorsze

01.07.2016
4.6
W naszym klubie często pływamy na dorsze z portu we Władysławowie. Tym razem woził nas Hektor AG - serdecznie zapraszamy na relację z tego rejsu...

SPRAWDŹ

2021 ➤ Opłacać PZW czy MORZE komercja?

24.04.2022
Brak oceny
Przełom roku to zawsze dylemat - dlaczego tak drogo... Dziś opowiemy jak to było w naszym przypadku bo.... w 2020 zrezygnowaliśmy z PZW na rzecz MORZA i KOMERCJI...

SPRAWDŹ