Oferta miesiąca

Willa Baron

Masztowa 6 Władysławowo 468

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 100 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 364

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.


Nóż, tacka i krzesełko - to też się nam przyda...

Jak oceniasz film?
4.6

Krzesełko, leżaczek itp, to ważny element naszego wyposażenia szczególnie, jeśli nastawiamy się na nocną zasiadkę poza sezonem letnim. Piasek jest bardzo zimny i wilgotny, więc nie radziłbym siedzieć bezpośrednio na ziemi. Nie damy rady też dreptać 10-15 godzin po plaży pilnując zestawów, więc nie zapomnijcie o swoim wygodnym leżaczku plażowym.

Widziałem też, że niektórzy rybacy dysponują małym namiotem lub takim letnim plażowym parawanikiem. To dobra sprawa, jeśli wieje zimny wiatr a my chcemy w komfortowych warunkach spędzić noc na plaży.

Nie przesadzamy jednak ze sprzętem, bo nie wybieramy się na tę plażę na 2 tygodnie :) Sprzętu weźmy tyle tylko ile trzeba.

PS: nie zapomnijcie o zapasowej żyłce – mi się ostatnio przetarła w środkowej części (źle zamknąłem kabłąk kołowrotka). A że nie miałem zapasowej to tak skończyła się moja zasiadka. Także bądźcie mądrzejsi odemnie :)

Udostępnij!
Wyświetleń: 23

Zobacz więcej:

Wędkarstwo plażowe ★ Flądra, Belona, Leszcz ★ Dorsze z kutra ★ WĘDKARSTWO MORSKIE HANGOUTS

10.02.2019
4.9
Pierwszy morski HANGOUTS na żywo na naszym kanale! Rozmawiamy w 5 osób na tematy związane z wędkowaniem z plaży oraz kutra. Zapraszamy do dyskusji na czacie w trybie LIVE…

SPRAWDŹ

FAKTY ➤ Odcinek pilotażowy - będzie się działo... ● 30.12.20

24.04.2022
Brak oceny