Oferta miesiąca

Willa Baron

Masztowa 6 Władysławowo 4632

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 100 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 8770

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 70 zł os.


Nóż, tacka i krzesełko - to też się nam przyda...

Jak oceniasz film?
4.6

Krzesełko, leżaczek itp, to ważny element naszego wyposażenia szczególnie, jeśli nastawiamy się na nocną zasiadkę poza sezonem letnim. Piasek jest bardzo zimny i wilgotny, więc nie radziłbym siedzieć bezpośrednio na ziemi. Nie damy rady też dreptać 10-15 godzin po plaży pilnując zestawów, więc nie zapomnijcie o swoim wygodnym leżaczku plażowym.

Widziałem też, że niektórzy rybacy dysponują małym namiotem lub takim letnim plażowym parawanikiem. To dobra sprawa, jeśli wieje zimny wiatr a my chcemy w komfortowych warunkach spędzić noc na plaży.

Nie przesadzamy jednak ze sprzętem, bo nie wybieramy się na tę plażę na 2 tygodnie :) Sprzętu weźmy tyle tylko ile trzeba.

PS: nie zapomnijcie o zapasowej żyłce – mi się ostatnio przetarła w środkowej części (źle zamknąłem kabłąk kołowrotka). A że nie miałem zapasowej to tak skończyła się moja zasiadka. Także bądźcie mądrzejsi odemnie :)

Udostępnij!
Wyświetleń: 242

Zobacz więcej:

PORT ➤ Co jak łowić wiosną w portach?

05.06.2022
Brak oceny
Często pytacie się o najlepsze metody na wiosenne połowy portowe. Od zeszłego roku najskuteczniejszą moją przynętą jest drop shot z użyciem dendrobeny. Próbowałem też obrotówek ale waliły w nie same smolty więc nie chcąc męczyć rybek resztę czasu łowiłem na dropa...

SPRAWDŹ

Wyprawa na dorsze jachtem Kapitan Wiśniewski

10.04.2015
4.6
Podsumowanie rejsu jachtem Kapitan Wiśniewski. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

SPRAWDŹ