Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 27158

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Albatros

Spokojna 26 Władysławowo 10495

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 75 zł os.


Mój pierwszy dorsz - surfcasting we Władysławowie

Jak oceniasz film?
4.8

ego dnia wybrałem się dość późno (jak na mnie) na plażę. Jak wysiadałem z samochodu, było już ciemno. Tym bardziej się ucieszyłem, że w chwilę po zarzuceniu zestawów coś zaczęło się dziać...

Pierwszy dorsz był dość ciekawy, bo ważył 0.9 kg i miał 46 cm. Tego dnia pogoda nie sprzyjała wędkarzom. Wiał porywisty wiatr, który uniemożliwiał dokładne wykrycie brania przez drgającą szczytówkę gdyż ona cały czas drgała :)

Moim sposobem na chwiejącą się i drgającą szczytówkę było cykliczne ściąganie zestawów. Po zarzuceniu i napięciu żyłki, czekałem około 5 minut a następnie ściągałem delikatnie zestaw po kilka metrów. Tę czynność wykonywałem około 3-4 razy, po czym całość wyciągałem na brzeg. Oczywiście, jeśli przy którymś z tych 3-4 ściągnięć, wyczuwałem, że coś na końcu jest, ściągałem wszystko na brzeg. Ten prosty zabieg tego dnia okazał się strzałem w dziesiątkę.

Więcej o tym, co się działo tego dnia zobaczycie w kolejnym moim filmie „4 godziny = 4 kg dorsza z Władka :)”

Udostępnij!
Wyświetleń: 205

Zobacz więcej:

Łowimy lekko dorsze - spinning dorszowy 2019

12.03.2019
4.8
Lekkie łowienie dorszy ma same zalety. Jak przestawić się z ciężkiego łowienia dorszy na takie przy użyciu 75-110 gramowych pilkerów?

SPRAWDŹ

RODZINNA MAJÓWKA - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#5)

01.05.2017
4.6
Wywiad z współorganizatorem, małżeństwem wędkarzy oraz rodziną Wawrzyniak, którzy przyjechali z daleka by wziąć udział w ustanowieniu Rekordu Polski.

SPRAWDŹ