Oferta miesiąca

Andora

Wyzwolenia 48 Władysławowo 405

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 70 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 835

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.


Mój pierwszy dorsz - surfcasting we Władysławowie

Jak oceniasz film?
4.8

ego dnia wybrałem się dość późno (jak na mnie) na plażę. Jak wysiadałem z samochodu, było już ciemno. Tym bardziej się ucieszyłem, że w chwilę po zarzuceniu zestawów coś zaczęło się dziać...

Pierwszy dorsz był dość ciekawy, bo ważył 0.9 kg i miał 46 cm. Tego dnia pogoda nie sprzyjała wędkarzom. Wiał porywisty wiatr, który uniemożliwiał dokładne wykrycie brania przez drgającą szczytówkę gdyż ona cały czas drgała :)

Moim sposobem na chwiejącą się i drgającą szczytówkę było cykliczne ściąganie zestawów. Po zarzuceniu i napięciu żyłki, czekałem około 5 minut a następnie ściągałem delikatnie zestaw po kilka metrów. Tę czynność wykonywałem około 3-4 razy, po czym całość wyciągałem na brzeg. Oczywiście, jeśli przy którymś z tych 3-4 ściągnięć, wyczuwałem, że coś na końcu jest, ściągałem wszystko na brzeg. Ten prosty zabieg tego dnia okazał się strzałem w dziesiątkę.

Więcej o tym, co się działo tego dnia zobaczycie w kolejnym moim filmie „4 godziny = 4 kg dorsza z Władka :)”

Udostępnij!
Wyświetleń: 21

Zobacz więcej:

Grand Prix Polski 2016 - LESZCZ ORZECHOWA 2016

03.06.2016
4.6
Drugie zawody z cyklu GP 2016 za nami. Tytułowych leszczy było jak na lekarstwo za to belon i fląder dość sporo. Zapraszamy na nietypową, bo bez wywiadów i zbędnego gadania, relację :)

SPRAWDŹ

Portowe belony - jak łowić belonę w porcie (od maja do września) ?

10.01.2020
4.5
W tym odcinku opowiemy Wam jak skutecznie łowić belony w portach. Najwięcej jest ich w maju i czerwcu ale często tez łowimy je w lipcu i sierpniu. Natomiast jako przyłowy trafiają się i we wrześniu więc naprawdę warto zastanowić się nad spinningiem belonowym w porcie...

SPRAWDŹ