Oferta miesiąca

Słoneczko

Necla 9 Władysławowo 494

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 70 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 708

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.


Mistrzostwa Polski w wędkarstwie brzegowo – plażowym Mielno - Łazy 2017

Jak oceniasz film?
4.8

Na surfcastingowych Mistrzostwach Polski nie mogło zabraknąć silnej reprezentacji Władek TEAM. Dla odmiany, na miejsce zawodów obrano plaże leżące pomiędzy Mielnem a Łazami. Teoretycznie tamtejszy obszar Bałtyku jest rybodajny, ale przy akurat panującej, nienajlepszej aurze wyniki połowów byłyby zapewne kiepskie. Zapowiadane w prognozach „okienko pogodowe” najwyraźniej przesunęło się w czasie. Właśnie z tego powodu pierwszą turę MP przeniesiono na następny dzień. Nasi klubowicze czas wolny wykorzystali na integrację przy domowej roboty cieście i piwku „Władek” (a jak!)

Zapytaliśmy Krzysztofa Małeckiego – wicemistrza Polski w wędkarstwie plażowym, jakie patenty stosuje przy dużym falowaniu morza. Jednym z nich jest użycie krótkich przyponów bocznych, które i tak będą poruszać się w wodzie wraz z przynętą. Przy flaucie natomiast powinniśmy odpowiednio je wydłużyć. Troki najlepiej zrobić z dość grubych żyłek (np. 0,40 mm), które będą odpowiednio sztywne, co zapobiegnie ich skręcaniu. W wędkarstwie plażowym dużą rolę odgrywa nie tylko masa, ale i kształt ciężarków. Warto poeksperymentować z ich różnymi rodzajami, co pokazuje Michał Ceszke. Zdradza on też łatwy sposób na to jak szybko i bez szkody dla flądry usunąć głęboko połknięty przez nią haczyk.

Udostępnij!
Wyświetleń: 9

Zobacz więcej:

Multiplikator Okuma Cold Water DLX

13.02.2015
4.8
Tym razem postanowiłem przetestować w akcji multiplikator Okuma Cold Water.

SPRAWDŹ

Opłaty za wędkowanie w morzu - nowa seria...

31.08.2019
4.5
Postanowiliśmy odświeżyć naszą starą serię: Spinning Morski z Władek TEAM. Dziś publikujemy taki niepozorny pierwszy odcinek o opłatach. Za tydzień opowiemy nieco o rybach i o okresach w których można je łowić w porcie...

SPRAWDŹ