Oferta miesiąca

Albatros

Spokojna 26 Władysławowo 7736

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 20094

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.


Mistrzostwa Polski w wędkarstwie brzegowo – plażowym Mielno - Łazy 2017

Jak oceniasz film?
4.8

Na surfcastingowych Mistrzostwach Polski nie mogło zabraknąć silnej reprezentacji Władek TEAM. Dla odmiany, na miejsce zawodów obrano plaże leżące pomiędzy Mielnem a Łazami. Teoretycznie tamtejszy obszar Bałtyku jest rybodajny, ale przy akurat panującej, nienajlepszej aurze wyniki połowów byłyby zapewne kiepskie. Zapowiadane w prognozach „okienko pogodowe” najwyraźniej przesunęło się w czasie. Właśnie z tego powodu pierwszą turę MP przeniesiono na następny dzień. Nasi klubowicze czas wolny wykorzystali na integrację przy domowej roboty cieście i piwku „Władek” (a jak!)

Zapytaliśmy Krzysztofa Małeckiego – wicemistrza Polski w wędkarstwie plażowym, jakie patenty stosuje przy dużym falowaniu morza. Jednym z nich jest użycie krótkich przyponów bocznych, które i tak będą poruszać się w wodzie wraz z przynętą. Przy flaucie natomiast powinniśmy odpowiednio je wydłużyć. Troki najlepiej zrobić z dość grubych żyłek (np. 0,40 mm), które będą odpowiednio sztywne, co zapobiegnie ich skręcaniu. W wędkarstwie plażowym dużą rolę odgrywa nie tylko masa, ale i kształt ciężarków. Warto poeksperymentować z ich różnymi rodzajami, co pokazuje Michał Ceszke. Zdradza on też łatwy sposób na to jak szybko i bez szkody dla flądry usunąć głęboko połknięty przez nią haczyk.

Udostępnij!
Wyświetleń: 277

Zobacz więcej:

Festiwal Dorsza 2018 - dorsze z kutra relacja, porady, wywiady...

23.03.2019
4.8
Zawsze w pierwszy weekend września, we Władysławowie odbywa się Festiwal Dorsza czyli cykliczna impreza polegająca na łowieniu dorszy z kutra. Dwa dni zmagań na morzu oraz wspaniałe nagrody przyciągają zawodników z całej Polski...

SPRAWDŹ

15 Belonada Ogólnopolska Puck 2017

23.05.2017
4.8
W 2016 roku zdobyliśmy 3 miejsce drużynowo i 5 indywidualnie, teraz mamy 2 drużynowo, 2, 4 oraz 6 indywidualnie... Zapowiada się dobry przyszły rok :) Choć ten również można zaliczyć do udanych :)

SPRAWDŹ