Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 17668

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Asia

Obrońców Helu 32C Władysławowo 26064

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
30 zł - 70 zł os.

Minimalny WYMIAR OCHRONNY - czy taką rybę można zabrać?

Jak oceniasz film?
4.8

Jak dokładnie interpretować minimalną wartość wymiaru ochronnego? W tym odcinku również losowanie jednego z sześciu bonów od wedkarski.com !

Minimalna wymiar ochronny czyli wartość jaka jest podana w rozporządzeniu, dała się ostatnio we znaki na 4 zawodach z cyklu Klubowej Ligi Surfcastingu. Postanowiliśmy dojść do tego czy ryba która ma dokładnie tyle ile wynosi wymiar ochronny czyli np w przypadku leszcza 40 cm, może być zabrana z łowiska i jest wymiarowa czy musi przekroczyć ten wymiar choćby o 1 mm aby być uznana za wymiarową...

Kolejne wiadomości z życia wędkarzy morskich :) Tym razem dyskusje na forach internetowych, facebookach itp zdominowały informacje o zmianie punktacji 4 KLS... Także i my musimy o tym co nieco powiedzieć...

Udostępnij!
Wyświetleń: 166

Zobacz więcej:

Choroba morska – lepiej zapobiegać niż leczyć

28.11.2014
4.8
Czy można zwalczyć chorobę morską alkoholem? Co pić i jeść podczas rejsu? Czy są skuteczne środki farmakologiczne na tą przypadłość?

SPRAWDŹ

FishSpinn 2 Zawody Rozewska Troć 2018 – pełna relacja

03.03.2018
4.8
Podczas zawodów odwiedzili nas ankieterzy z MIR oraz wiele innych znamienitych gości. Postaramy się w każdy poniedziałek marca wrzucać fajny materiał o MORSKIEJ TROCI. Także bądźcie czujni :) ... JAK KILER :)

SPRAWDŹ