Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19602

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 1922

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


Miejscowi wędkarze - z sercem na dłoni

Jak oceniasz film?
5

Wiele można pisać o tutejszych wędkarzach i rybakach. Jeśli kiedykolwiek „sparzyliście” się w kontakcie z kwaterodawcom, to uwierzcie mi nie będzie powtórki z rozrywki w relacji Wy – miejscowy rybak czy wędkarz.

Ja chodząc po tutejszym porcie i zagadując praktycznie wszystkich wędkarzy nie spotkałem się z wrogim nastawieniem lub wyśmiewaniem czegokolwiek. Jak widzą, że coś mam źle to zaraz przychodzą z pomocą. Dla przykładu podam przypadek, gdy próbowałem nawlec na dość mały haczyk filecik śledziowy i nie szło mi to najlepiej. Zaraz jak z podziemi pojawił się wędkarz, który pokazał mi jak filetować rybkę, jak założyć na haczyk odpowiedni kawałek i dlaczego łyśnie tak a nie inaczej...

Osobnym tematem jest dostarczanie bezpłatnej przynęty dla tutejszych wędkarzy przez rybaków powracających z morza. Nie spotkałem się jeszcze z tym by rybak odmówił dania nieodpłatnie kilku sztuk śledzi czy szprotki do celów wędkarskich. Zawsze z chęcią dzielą się swoją zdobyczą z innymi ludźmi i często zagadują, choć po ich twarzach widać, że są zmęczeni wielogodzinną pracą na morzu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 242

Zobacz więcej:

USTRONIE MORSKIE ➤ SIANOŻĘTY - surf & spin (opis ło wiska)

24.04.2022
Brak oceny
Bardzo dobra miejscówka na surfcasting i spinning. Polecamy je na belony i trocie a w sezonie jesiennym na flądry z gruntu...

SPRAWDŹ

RELACJA ➤Mistrzostwa Polski 2020 (cz.1) zobacz jak było naprawdę!

24.04.2022
Brak oceny
RELACJA Z MISTRZOSTW POLSKI - luźna i bardzo spontaniczna relacja z MP - tym razem film nie jest aż tak "wylizany" bo ja też biorę w MP udział jako zawodnik i zgodnie z regulaminem nie mogłem opuszczać swojego stanowiska wędkarskiego... Druga część za tydzień :)

SPRAWDŹ