Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 14459

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Domki i Apartamenty u Piotra

Sportowa 5, Władysławowo 6473

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 65 zł os.


Miejscowi wędkarze - z sercem na dłoni

Jak oceniasz film?
5

Wiele można pisać o tutejszych wędkarzach i rybakach. Jeśli kiedykolwiek „sparzyliście” się w kontakcie z kwaterodawcom, to uwierzcie mi nie będzie powtórki z rozrywki w relacji Wy – miejscowy rybak czy wędkarz.

Ja chodząc po tutejszym porcie i zagadując praktycznie wszystkich wędkarzy nie spotkałem się z wrogim nastawieniem lub wyśmiewaniem czegokolwiek. Jak widzą, że coś mam źle to zaraz przychodzą z pomocą. Dla przykładu podam przypadek, gdy próbowałem nawlec na dość mały haczyk filecik śledziowy i nie szło mi to najlepiej. Zaraz jak z podziemi pojawił się wędkarz, który pokazał mi jak filetować rybkę, jak założyć na haczyk odpowiedni kawałek i dlaczego łyśnie tak a nie inaczej...

Osobnym tematem jest dostarczanie bezpłatnej przynęty dla tutejszych wędkarzy przez rybaków powracających z morza. Nie spotkałem się jeszcze z tym by rybak odmówił dania nieodpłatnie kilku sztuk śledzi czy szprotki do celów wędkarskich. Zawsze z chęcią dzielą się swoją zdobyczą z innymi ludźmi i często zagadują, choć po ich twarzach widać, że są zmęczeni wielogodzinną pracą na morzu.

Udostępnij!
Wyświetleń: 169

Zobacz więcej:

MORSKIE FAKTY ➤ Władkowy port ● piękne zdjęcia zimy ● zawody + GADANKO ● 19.02.21

04.05.2022
Brak oceny

15 Belonada Ogólnopolska Puck 2017

23.05.2017
4.8
W 2016 roku zdobyliśmy 3 miejsce drużynowo i 5 indywidualnie, teraz mamy 2 drużynowo, 2, 4 oraz 6 indywidualnie... Zapowiada się dobry przyszły rok :) Choć ten również można zaliczyć do udanych :)

SPRAWDŹ