Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 14099

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 16354

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


Polskie Wędkarstwo Morskie

INFORMATOR MORSKI - wszystko czego szukasz na jednej stronie...
Na skróty: zawody | prognoza pogody | opłaty | ODZIEŻ WŁADEK TEAM

NASZ FACEBOOK

MARINERO II - rejsy na łososie Trójmiasto Gdańsk


Od redakcji: Tuż po nowym roku pojawimy się na jednostce Marinero 1 i wówczas będziemy mogli przedstawić Wam nasze spostrzeżenia na temat tej łodzi trollingowej. Do tego czasu przedstawiamy na łamach tej strony, materiały przysłane bezpośrednio przez armatora.

Michał Ceszke - prezes Władek TEAM


Opis jednostki wędkarskiej: Marinero II to pełnomorska jednostka Arvor 250 o klasie B. Bez problemu jest w stanie dopłynąć w każde miejsce na Bałtyku. Jej maksymalna prędkość to ponad 25 węzłów. Podczas standardowego rejsu płyniemy na łowisko z szybkością 15-17 węzłów by zachować dobry komfort oraz bezpieczeństwo naszych załogantów.

Arvor 250 to bardzo dzielna jednostka która wg. Urzędu Morskiego może pływać przy wietrze dochodzącym do 8 w skali Beauforta. (Oczywiście nie pływamy z wędkarzami w tak skrajnych warunkach). Łódź wędkarska może pomieścić maksymalnie 8 pasażerów. Na Marinero 2 prócz ogrzewanej kabiny jest też toaleta chemiczna. MARINERO i MARINERO II poza tratwami ratunkowymi posiadają radiopławy informujące w razie problemów o pozycji jednostki służby ratunkowe. Załoga MARINERO i MARINERO II to dwukrotni Vice Mistrrzowie Polski w połowie łososi.

Podczas rejsów wędkarskich wykorzystujemy jednocześnie 3 echosondy, 3 radia, radar i ekran radiowy. Pływamy po całym Morzu Bałtyckim a naszym głównym miejscem postoju jest port we Władysławowie i Górkach Zachodnich w Gdańsku.

 

Atuty wyprawy łososiowej na jednostce Marinero II:Marinero II TEAM 2019


KONTAKT

603-643-651

marcin.ortel@wp.pl

 

PRZY KONTAKCIE TELEFONICZNYM
POWOŁAJ SIĘ NA SERWIS wladek.pl

      

CENNIK:

Wypływamy z portu Górki Zachodnie (Gdańsk) około godziny 6 a wracamy po zapadnięciu zmroku. W miesiącach zimowych rejs trwa około 10 godzin a na wiosnę 12-14 godzin. W pobliżu mariny (około 60 metrów) znajduje się hotel dla wędkarzy gdzie koszt noclegu to około 60 zł

Czarter jednostki: Jeśli macie zgraną paczkę (2-5 osoby) to polecamy wyczarterować całą jednostkę Marinero. Wówczas prócz szypra na łódce nie będzie innych wędkarzy tylko Wy. Cena za taką wyprawę łososiową to kwota od 1600 do 2000 zł.

Pojedynczy wędkarz: Jeśli sam chcesz wybrać się na wyprawę łososiową ale nie stać Cię na wyczarterowanie całej jednostki tylko dla siebie, zadzwoń i wpisz się na listę wędkarzy. Armator kilka razy w miesiącu rezerwuje rejsy dla pojedynczych wędkarzy czyli składa zespół 3-5 wędkarzy i z nimi wypływa na rejs łososiowy. W takim przypadku prócz Ciebie będzie na jednostce kilku innych wędkarzy, których nie znasz... Cena za taką wyprawę łososiową to kwota około 400 zł.

Porada: Koniecznie zabierz ze sobą DOWÓD OSOBISTY oraz ciepły strój. Weź pod uwagę również, że może padać deszcz. Zaopatrz się również w tabletki lokomotiv lub aviomarin by móc z nich skorzystać w razie potrzeby.


FILMY zrealizowane na jednostce łososiowej MARINERO II

Marinero Hel - wyprawa na łososia VIDEO

Już niebawem film z jednostki Marinero 2
W niedalekiej przyszłości planujemy wybrać się na rejs jednostką Marinero 2 by zrobić dla Was film przedstawiający możliwości tego jachtu oraz porozmawiać z załogą o wędkarstwie morskim. Bądźcie czujni i często zaglądajcie na ten profil, aby nie przegapić super filmów z wypraw na morskie łososie...


Marinero 2 Hel - fotografie wykonane podczas rejsu

Trolling Morski Hel marinero 2    Jednostka trollingowa Hel Marinero 2

Łososie z Morza Bałtyckiego na Marinero    Łosoś złapany na trolling na Marinero

Holowanie ryby - łosoś trolling morski na Marinero    Wędziska trollingowe

Ogromne łososie - Morze Bałtyckie 2019    Wędkarstwo morskie - trolling łososiowy ceny Marinero

Sprzęt wędkarski na morskie łososie Morze Bałtyckie Marinero    Holowanie łososia 2019