Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 1238

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.

Doris

Źródlana 26 Władysławowo 507

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
55 zł - 90 zł os.


Leszczowanie 2016 - 2 KLS BURZA :/

Jak oceniasz film?
4.7

25 czerwiec 2016. Ważna data, gdyż Polska reprezentacja w piłce nożnej gra ze Szwajcarią w 1/8 finału Mistrzostw Europy. Nasi klubowicze natomiast walczą na plaży w Dębkach podczas drugiego w tym roku KLS-u. Dębki to osada rybacka leżąca na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Piaśnicy, na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Trzeba przyznać, że to bardzo atrakcyjny turystycznie rejon. Również przyjeżdżający tu wędkarze (nie tylko morscy) mają spore pole do popisu, gdyż w niedalekiej odległości od morza znajduje się słynne Jezioro Żarnowieckie, a w nim liczne okonie i duże szczupaki.

Jak zwykle trzech najlepszych w rankingu „Władkowiczów” startowało za darmo, a „szczęśliwa trzynastka” otrzymała pięćdziesięcioprocentowy zwrot kosztów. Na filmie wypowiadają się między innymi zawodnicy SKW „Belona” Hel: Michał Nienawiść i Wojciech Piktel oraz jeden z założycieli Władek TEAM, Jacek Frączek. Jacek szczegółowo omawia zestaw stosowany do połowu leszcza metodą surfcastingową. Świetną wiadomością jest podjęcie współpracy pomiędzy naszym klubem, a „Wędkarskim Światem” – jednym z najważniejszych branżowych pism na rynku. Już niedługo w gazecie tej ruszy nasza stała rubryka zatytułowana „Morskie opowieści”.

Ten KLS był wyjątkowy, bo podczas trwania zawodów rozpętała się burza. Jak wiadomo z taką pogodą nie ma żartów, a burza to zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Co z tego wynikło – przekonajcie się sami oglądając naszą relację,

Udostępnij!
Wyświetleń: 13

Zobacz więcej:

RELACJA ➤ Mistrzostwa Polski 2021 oczami zawodnika...

04.06.2022
Brak oceny
To 6 film z MP - działo się! Dość mocno wiało i druga tura się nie odbyła - ale w tym czasie zrobiliśmy coś bardzo fajnego. Dzięki Wam mogłem wziąć udział w Mistrzostwach Polski w Surfcastingu - jeszcze raz dzięki!

SPRAWDŹ

BELONA z plaży na surfa - zestaw surfcastingowy

09.07.2019
5
Jak wygląda zestaw końcowy na belonę z plaży? Dla Andrzeja i Grzegorza metoda surfcastingowa nie ma tajemnic...

SPRAWDŹ