Oferta miesiąca

Julka

Abrahama 2/81, Władysławowo, Polska 950

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
220 zł - 300 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 27158

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

16 11.19
Ostatki Surfcastingowe 2019

Ta cykliczna impreza łączy w sobie sportowe zmagania surfcastingowców z biesiadą kaszubską. Ostatki 2018 odbyły się w pensjonacie Pomorzanka, a wędkarze rywalizowali na plaży zachodniej we Władysławowie. Przez cały rok każdy zawodnik Władek TEAM zbiera punkty, które są na bieżąco zapisywane w klubowym Rankingu. Na podstawie tych punktów jest wyłaniana REPREZENTACJA, która ma dofinansowania do startów w zawodach itp. Ważne: punkty zdobyte na Ostatkach liczą się na przyszły rok kalendarzowy. Do zobaczenia! 

 

Ostatki Surfcastingowe 2019
Zawodnicy Władek TEAM uczestniczący w zawodach
Andrzej Dechnik
Andrzej Dechnik
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 121
Brał udział też w:
1 miejsce
Arek Doppke
Arek Doppke
Zawodnik - Minkowice/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 111
Brał udział też w:
2 miejsce
Maciej Kamiński
Maciej Kamiński
Prezes - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 101
Brał udział też w:
3 miejsce
Józef Florek
Józef Florek
Zawodnik - Reda/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 91
Brał udział też w:
4 miejsce
Marcin Grzegorczyk
Marcin Grzegorczyk
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 81
Brał udział też w:
5 miejsce
Maciej Kucharski
Maciej Kucharski
Były zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 71
6 miejsce
Michał Bolda
Michał Bolda
Zawodnik - Swarzewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 61
Brał udział też w:
7 miejsce
Jerzy Król
Jerzy Król
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 51
Brał udział też w:
8 miejsce
Piotr Ceynowa
Piotr Ceynowa
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 50
9 miejsce
Grzegorz Murzynkowski
Grzegorz Murzynkowski
V-ce Prezes d/s organizacyjnych - Karwieńskie Błoto Pierwsze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 50
Brał udział też w:
10 miejsce
Andrzej Machała
Andrzej Machała
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 41
Brał udział też w:
11 miejsce
Leszek Płomień
Leszek Płomień
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 36
Brał udział też w:
12 miejsce
Przemysław Staniszewski
Przemysław Staniszewski
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 31
13 miejsce
Włodzimierz Staniszewski
Włodzimierz Staniszewski
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 31
14 miejsce
Grzegorz Okonek
Grzegorz Okonek
V-ce Prezes d/s sportowych - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 31
Brał udział też w:
15 miejsce
Andrzej Miłosz
Andrzej Miłosz
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 26
16 miejsce
Mirosław Golla
Mirosław Golla
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
17 miejsce
Jarosław Worach
Jarosław Worach
Zawodnik - Słupsk/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
18 miejsce
Wiesław Kępka
Wiesław Kępka
Zawodnik - Żelistrzewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
19 miejsce
Sebastian Potrykus
Sebastian Potrykus
Zawodnik - Dębogórze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
20 miejsce
Łukasz Król
Łukasz Król
Były zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 26
21 miejsce
Krzysztof Cieśliński
Krzysztof Cieśliński
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
22 miejsce
Krzysztof Sadłowski
Krzysztof Sadłowski
Zawodnik - Leśniewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
23 miejsce
Błażej Miler
Błażej Miler
Zawodnik - Dębogórze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
24 miejsce
Rafał Wawrzyniak
25 miejsce
Mariusz Rudiak
Mariusz Rudiak
Zawodnik - Ustka
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
26 miejsce
Daniel Radtke
Daniel Radtke
Zawodnik - Karwia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
27 miejsce
Sławomir Mieczkowski
Sławomir Mieczkowski
Zawodnik - Rekowo Górne/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
28 miejsce
Tomek Danielewicz
Tomek Danielewicz
Zawodnik - Władysławowo-Chłapowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
29 miejsce
Przemysław Patalas
Przemysław Patalas
Zawodnik - Odolanów/woj.wielkopolskie
Liczba zdobytych punktów: 26
Brał udział też w:
30 miejsce
Jacek Frączek
Jacek Frączek
Sekretarz - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
31 miejsce
Mateusz Miłosz
Mateusz Miłosz
Były zawodnik - Karwia
Liczba zdobytych punktów: 21
32 miejsce
Michał Ceszke
Michał Ceszke
Zawodnik - Kąpino
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
33 miejsce
Michał Okniński
Michał Okniński
Skarbnik - Rumia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
34 miejsce
Piotr Kaźmierski
Piotr Kaźmierski
Zawodnik - Rumia/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
35 miejsce
Dariusz Kazor
Dariusz Kazor
Zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
36 miejsce
Paweł Jach
Paweł Jach
Zawodnik - Łódź
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
37 miejsce
Maciej Ellwart
Maciej Ellwart
Zawodnik - Władysławowo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
38 miejsce
Rafał Ceynowa
Rafał Ceynowa
Były zawodnik - Karlikowo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
39 miejsce
Krzysztof Winnicki
Krzysztof Winnicki
Zawodnik - Choczewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
40 miejsce