Oferta miesiąca

Albatros

Spokojna 26 Władysławowo 11053

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 28342

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

23 04.16
1 KLS: Płastuga 2016 - puchar wójta gminy Choczewo

Zawody oficjalnie otworzył Prezes Klubu Pomuchel Lębork Adam Grabczyk, Wójt Gminy Wiesław Gębka i Sekretarz Gminy Robert Lorbiecki.

W zawodach wzięło udział 87 osób w tym 30 osób z naszego klubu Władek Team. Zawody odbyły się na 5 km odcinku plaży w Lubiatowie. Czas trwania zawodów od 15 do 21.30 i złowiono 58 wymiarowych ryb - flądry.

Oficjalne wyniki zawodów o Puchar Wójta Gminy Choczewo "Płastuga 2016":

1. Tomasz Ustarbowski 215,0 pkt.
2. Roman Joras, SKWM wladek.pl TEAM, 178,3 pkt.
3. Leszek Sobota, SKWM Pomuchel Lębork, 124,6 pkt.
4. Jerzy Bajer, CWM Ustka, 113,4 pkt.
5. Mariusz Synak, SWM Surfstrand Bliza Puck, 89,0 pkt.
6. Arkadiusz Perenc, SKWM Pomuchel Lębork, 86,7 pkt.

Najdłuższa ryba zawodów: flądra 40,1 cm. złowił Tomasz Ustarbowski.

Zapraszam na reportaż filmowy na wladekTV: Płastuga 2016 - Surfcasting w Lubiatowie

1 KLS: Płastuga 2016 - puchar wójta gminy Choczewo
Fotorelacje i filmy z zawodów w wędkarstwie morskim

Płastuga 2016 - Surfcasting w Lubiatowie

film

Serdecznie zapraszam na relację z imprezy surfcastingowej „Płastuga 2016”, na której stawiło się 30 osób z naszego klubu Władek Team :) Organizator: POMUCHEL LĘBORK.SPRAWDŹ

Zawodnicy Władek TEAM uczestniczący w zawodach
Marcin Grzegorczyk
Marcin Grzegorczyk
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 91
Brał udział też w:
4 miejsce
Łukasz Król
Łukasz Król
Były zawodnik - Gdynia
Liczba zdobytych punktów: 71
Brał udział też w:
6 miejsce
Sebastian Potrykus
Sebastian Potrykus
Zawodnik - Dębogórze/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 61
Brał udział też w:
7 miejsce
Wojciech Mach
Wojciech Mach
Zawodnik - Starzyński Dwór/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
16 miejsce
Ksawery Szymański
Ksawery Szymański
Były zawodnik - Wejherowo
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
17 miejsce
Krystian Lezner
18 miejsce
Szymon Drzeżdżon
Szymon Drzeżdżon
Zawodnik - Łebcz/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
19 miejsce
Mateusz Rott
Mateusz Rott
Były zawodnik - Puck
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
21 miejsce
Adam Darznik
Adam Darznik
Były zawodnik - Wejherowo
Liczba zdobytych punktów: 21
24 miejsce
Ryszard Darznik
Ryszard Darznik
Były zawodnik - Warszkowo
Liczba zdobytych punktów: 21
25 miejsce
Wiesław Kępka
Wiesław Kępka
Zawodnik - Żelistrzewo/woj.pomorskie
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
26 miejsce
Alicja Graf
Alicja Graf
Zawodnik - Słupsk
Liczba zdobytych punktów: 21
Brał udział też w:
27 miejsce
Zbigniew Graf
28 miejsce