Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 21966

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 1922

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


International Grauvell Cup 2015 Władysławowo

Jak oceniasz film?
4.5

Firma Grauvell Fishing SA została założona w 1966 roku w Barcelonie (Hiszpania), a od 2011 roku rozpoczęła promocję i sprzedaż swoich produktów na terenie Polski. Sprzęt tej marki dedykowany jest praktycznie do każdej metody wędkowania, ale najbardziej wyróżnia się bardzo szeroka oferta dla miłośników surfcastingu. To właśnie polska filia Grauvell od dobrych kilku lat organizuje Międzynarodowe Zawody w wędkarstwie plażowym. Odbywają się one w maju na władysławowskich plażach. Przed Wami rozbudowana relacja z International Grauvell Cup 2015!

Na pytania Michała Ceszke odpowiada organizator i prezes Grauvell PL, Pan Robert Weimann. Do zawodów zgłosiło się ponad siedemdziesięciu wędkarzy, w tym dwunastu reprezentantów Niemiec. Warto zaznaczyć, że w szranki stanęły również trzy panie, w tym żona Pana Roberta, Izabela Weimann. Również ona udzieliła nam wywiadu, w którym wręcz obaliła mit dotyczący konieczności wykonywania możliwie jak najdłuższych rzutów w celu złowienia dużej ilości ryb. Trzeba zaznaczyć, że Pani Iza ma na swoim koncie konkretne surfcastingowe sukcesy, zarówno w kraj, jak i za granicą.

Poza łowieniem z plaży, podczas Grauvell Cup odbył się też konkurs typowo rzutowy. Wzięło w nim udział dziesięciu zawodników, z których najlepszy okazał się Rafał Udziela z wynikiem ponad 196 metrów! Tym samym ustanowił on nowy rekord w tej konkurencji. Na tym bicie rekordów się nie skończyło: na zawodach złowiono ponad 600 ryb, a największa flądra przekroczyła dotychczasowy rekord 46 cm o 11 mm. W klasyfikacji „polskiej” na najwyższym podium stanął Leszek Sobota z klubu „Pomuchel”.

Udostępnij!
Wyświetleń: 210

Zobacz więcej:

Łowimy śledzie, sandacze i flądry w porcie we Władysławowie

03.04.2019
4.8
Tym razem debatujemy nad łowieniem ryb w porcie we Władysławowie. Oczywiście nasze porady można zastosować do innych portów np w Łebie, Ustce itp...

SPRAWDŹ

LIVE ➤ Rewa Kaszubski Marlin 2022 start

05.06.2022
Brak oceny
Nowy LIVE wprost z łowiska :) Czekam na Wasze komentarze co myślicie o tej sprawie. Do zobaczenia na niedzielnej DEBACIE...

SPRAWDŹ