Oferta miesiąca

U Urbanka

Ceynowy 9 Władysławowo 171

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
25 zł - 55 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 499

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.


International Grauvell Cup 2015 Władysławowo

Jak oceniasz film?
4.5

Firma Grauvell Fishing SA została założona w 1966 roku w Barcelonie (Hiszpania), a od 2011 roku rozpoczęła promocję i sprzedaż swoich produktów na terenie Polski. Sprzęt tej marki dedykowany jest praktycznie do każdej metody wędkowania, ale najbardziej wyróżnia się bardzo szeroka oferta dla miłośników surfcastingu. To właśnie polska filia Grauvell od dobrych kilku lat organizuje Międzynarodowe Zawody w wędkarstwie plażowym. Odbywają się one w maju na władysławowskich plażach. Przed Wami rozbudowana relacja z International Grauvell Cup 2015!

Na pytania Michała Ceszke odpowiada organizator i prezes Grauvell PL, Pan Robert Weimann. Do zawodów zgłosiło się ponad siedemdziesięciu wędkarzy, w tym dwunastu reprezentantów Niemiec. Warto zaznaczyć, że w szranki stanęły również trzy panie, w tym żona Pana Roberta, Izabela Weimann. Również ona udzieliła nam wywiadu, w którym wręcz obaliła mit dotyczący konieczności wykonywania możliwie jak najdłuższych rzutów w celu złowienia dużej ilości ryb. Trzeba zaznaczyć, że Pani Iza ma na swoim koncie konkretne surfcastingowe sukcesy, zarówno w kraj, jak i za granicą.

Poza łowieniem z plaży, podczas Grauvell Cup odbył się też konkurs typowo rzutowy. Wzięło w nim udział dziesięciu zawodników, z których najlepszy okazał się Rafał Udziela z wynikiem ponad 196 metrów! Tym samym ustanowił on nowy rekord w tej konkurencji. Na tym bicie rekordów się nie skończyło: na zawodach złowiono ponad 600 ryb, a największa flądra przekroczyła dotychczasowy rekord 46 cm o 11 mm. W klasyfikacji „polskiej” na najwyższym podium stanął Leszek Sobota z klubu „Pomuchel”.

Udostępnij!
Wyświetleń: 10

Zobacz więcej:

PORADY WĘDKARSKIE: Dorsze i flądry z plaży (Leszek Sobota)

05.12.2015
4.8
Kolejny

SPRAWDŹ

Wywiad z szyprem jachtu wędkarskiego Kapitan Wiśniewski

30.03.2015
4.6
Kolejna wyprawa na dorszy z portu we Władysławowie. Tym razem płyniemy jachtem Kpt. Wiśniewski a wywiadu udziela mi szyper Jarosław...

SPRAWDŹ