Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 15766

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 0

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 120 zł os.


Polskie Wędkarstwo Morskie

INFORMATOR MORSKI - wszystko czego szukasz na jednej stronie...
Na skróty: zawody | prognoza pogody | opłaty | ODZIEŻ WŁADEK TEAM

NASZ FACEBOOK

FRODO - rejsy na łososia port Hel (cennik)


Od redakcji: Tuż po nowym roku pojawimy się na jednostce Frodo i wówczas będziemy mogli przedstawić Wam nasze spostrzeżenia na temat tej łodzi trollingowej. Do tego czasu przedstawiamy na łamach tej strony, materiały przysłane bezpośrednio przez armatora.

Michał Ceszke - prezes Władek TEAM


Opis jednostki wędkarskiej: Łódź Frodo jaką pływamy to bardzo komfortowa jednostka firmy Pegazus model Top Fisher 560 wyposażona w ogrzewanie typu Webasto z niezawodnym silnikiem w wersji dedykowanej na morze - Mercury Sea Pro o mocy 150KM. Przy pojemności 3 litry daje on dużyMarinero II TEAM 2019 zapas mocy, co pozwala bezpiecznie pływać po Bałtyku w strefie przybrzeżnej. Frodo jest również wyposażony w wysokiej klasy elektronikę morską firmy Raymarine - dwa 9" plotery Axiom oraz Axiom Pro, radio VHF, autopilot, kamerę termowizyjną FLIR M232 Thermal co w połączeniu z radarem Quantum Q24D Doppler pozwala na bezpieczny powrót do portu w zupełnych ciemnościach. Sama jednostka Frodo posiada kartę bezpieczeństwa która oznacza, że łódź jest raz do roku kontrolowana pod względem wyposażenia w środki ratunkowe (m.in. tratwa ratunkowa) oraz uprawnienia wraz z odpowiednimi szkoleniami dla skipera przez Urząd Morski...

Sprzęt jaki używamy do połowy Łososia to wędki firmy Dragon - Trolling Master Inline oraz windy trollingowe Canon Digi Troll 10 TS, jest on oczywiście w cenie rejsu.

Atuty wyprawy łososiowej na jednostce Frodo:


KONTAKT

601 180 950

frodo@rejsynalososia.pl

 

PRZY KONTAKCIE TELEFONICZNYM
POWOŁAJ SIĘ NA SERWIS wladek.pl

      

CENNIK:

Organizujemy rejsy na łososia które odbywają się od listopada do połowy maja. W okresie jesienno-zimowym rejsy trwają około 9 godzin. Wypływamy z portu jachtowego Hel o godzinie 07:00, a wracamy o 16:00. W okresie wiosennym od połowy marca do połowy maja rejsy trwają już około 12 godzin. Wypływamy o godzinie 06:00, a wracamy o 18:00.

Czarter jednostki: Koszt rejsu w okresie jesienno-zimowym (od listopada do połowy marca) - 1200zł/za całą łódź (max 3 osoby). Koszt rejsu w okresie wiosennym (od połowy marca do połowy maja) - 1500zł/za całą łódź (max 3 osoby)

Pojedynczy wędkarz: Niestety nie zajmujemy się obsługą pojedynczych wędkarzy. Nasza cena jest na tyle atrakcyjna, że warto zastanowić się nad zebraniem 2-3 osobowej ekipy i wyczarterowaniu jednostki Frodo. Dzięki temu będziecie bawić się wspólnie w znanym składzie wędkarzy a my zagwarantujemy Wam byście byli zadowoleni. Jak łatwo policzyć, koszt na osobę przy 3 wędkarzach wynosi od 400 do 500 zł w zależności od miesiąca.

Porada: Koniecznie zabierz ze sobą DOWÓD OSOBISTY oraz ciepły strój. Weź pod uwagę również, że może padać deszcz. Zaopatrz się również w tabletki lokomotiv lub aviomarin by móc z nich skorzystać w razie potrzeby.


FILMY zrealizowane na jednostce łososiowej FRODO

Marinero Hel - wyprawa na łososia VIDEO

Już niebawem film z jednostki FRODO
W niedalekiej przyszłości planujemy wybrać się na rejs jednostką Frodo by zrobić dla Was film przedstawiający możliwości tego jachtu oraz porozmawiać z załogą o wędkarstwie morskim. Bądźcie czujni i często zaglądajcie na ten profil, aby nie przegapić super filmów z wypraw na morskie łososie...


Frodo Hel - fotografie wykonane podczas rejsu

Trolling Morski Hel Frodo 3    Jednostka trollingowa Hel Frodo 3

Łososie z Morza Bałtyckiego na Frodo    Łosoś złapany na trolling na Frodo

Holowanie ryby - łosoś trolling morski na Frodo    Wędziska trollingowe Frodo

Ogromne łososie - Morze Bałtyckie 2019    Wędkarstwo morskie - trolling łososiowy ceny Frodo