Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 18060

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Willa Przy Gwiazdach

Obrońców Helu 28 Władysławowo 8042

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
70 zł - 160 zł os.


FishSpinn ⑥ Woblery na morską troć - Bogusław Kasak

Jak oceniasz film?
4.9

Wywiad z Bogusławem Kasakiem, przeprowadzony przez Michała Ceszke podczas zawodów „Rozewska Troć 2018” zorganizowanych w marcu przez Władek Team. Nasz gość przyjechał aż z Warszawy z niemałym zestawem różnokolorowych, bezsterowych woblerów własnej produkcji i część z nich przeznaczył na nagrody w wędkarskich zmaganiach. O tym, że warto zainwestować w jego trociowe przynęty wiedzieliśmy już wcześniej, co dodatkowo potwierdziły wyniki pewnego spinningisty dzień przed zawodami. Swoim wabikom rzemieślnik nadał wdzięczną, rozpoznawalną już w środowisku nazwę – „Bodziasy”.

Pan Bogusław zdradza nam tajniki niełatwej sztuki lurebuildingu. Dowiemy się więc wielu ciekawych rzeczy – począwszy od konstrukcji woblera i używanych materiałów, po pracę nad elementami wykończeniowymi. Klasyczne, proste „Bodziasy” mają cechy daleko lecących pocisków i kiedy przestajemy zwijać linkę, pięknie kuszą ryby w opadzie. Wygięta wersja woblerów charakteryzuje się bardziej agresywną pracą (szerzej „zamiata” ogonem). Rzecz jasna przynęty występują w wielu wariantach kolorystycznych, a więc jest w czym wybierać. Ponieważ kupujemy je nieuzbrojone warto zastanowić się nad tym, czy na ich końcu umieścić kotwiczkę czy coraz częściej stosowany, pojedynczy hak. Te drugie rozwiązanie ma spore zalety!

Jeśli jesteście zainteresowani produktami Bogusława Kasaka, skontaktujcie się z nim przez jego profil na Facebooku. Druga możliwość to kontakt przez Pomorski Przewodnik Wędkarski, gdzie znajdziecie stale aktualizowaną ofertę „Bodziasów”.

Udostępnij!
Wyświetleń: 417

Zobacz więcej:

SZCZUPAKI ➤ Z wizytą w Morskim Instytucie Rybackim

04.06.2022
Brak oceny
Dziś odwiedziłem Morski Instytut Rybacki w którym od 2 lat są hodowane szczupaki którymi później zarybiamy Zatokę Pucką. Kierownik projektu P. Dariusz Fey szczegółowo wyjaśni nam o co chodzi w tym projekcie i jakie będę dalsze losy naszych szczupaków...

SPRAWDŹ

LIVE ➤ Yuki Master Poland 2022 - 1 tura

05.06.2022
Brak oceny
Nowy LIVE wprost z łowiska :) Czekam na Wasze komentarze co myślicie o tej sprawie. Do zobaczenia na niedzielnej DEBACIE...

SPRAWDŹ