Oferta miesiąca

Willa Etiuda

Harcerska 17 Władysławowo 9062

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 80 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 28578

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.


FishSpinn ⑥ Woblery na morską troć - Bogusław Kasak

Jak oceniasz film?
4.9

Wywiad z Bogusławem Kasakiem, przeprowadzony przez Michała Ceszke podczas zawodów „Rozewska Troć 2018” zorganizowanych w marcu przez Władek Team. Nasz gość przyjechał aż z Warszawy z niemałym zestawem różnokolorowych, bezsterowych woblerów własnej produkcji i część z nich przeznaczył na nagrody w wędkarskich zmaganiach. O tym, że warto zainwestować w jego trociowe przynęty wiedzieliśmy już wcześniej, co dodatkowo potwierdziły wyniki pewnego spinningisty dzień przed zawodami. Swoim wabikom rzemieślnik nadał wdzięczną, rozpoznawalną już w środowisku nazwę – „Bodziasy”.

Pan Bogusław zdradza nam tajniki niełatwej sztuki lurebuildingu. Dowiemy się więc wielu ciekawych rzeczy – począwszy od konstrukcji woblera i używanych materiałów, po pracę nad elementami wykończeniowymi. Klasyczne, proste „Bodziasy” mają cechy daleko lecących pocisków i kiedy przestajemy zwijać linkę, pięknie kuszą ryby w opadzie. Wygięta wersja woblerów charakteryzuje się bardziej agresywną pracą (szerzej „zamiata” ogonem). Rzecz jasna przynęty występują w wielu wariantach kolorystycznych, a więc jest w czym wybierać. Ponieważ kupujemy je nieuzbrojone warto zastanowić się nad tym, czy na ich końcu umieścić kotwiczkę czy coraz częściej stosowany, pojedynczy hak. Te drugie rozwiązanie ma spore zalety!

Jeśli jesteście zainteresowani produktami Bogusława Kasaka, skontaktujcie się z nim przez jego profil na Facebooku. Druga możliwość to kontakt przez Pomorski Przewodnik Wędkarski, gdzie znajdziecie stale aktualizowaną ofertę „Bodziasów”.

Udostępnij!
Wyświetleń: 1456

Zobacz więcej:

Latamy DRONEM po Władysławowie - pierwszy VLOG - o co chodzi?

15.06.2019
4.7
O co chodzi w tej nowej serii? W tym odcinku opowiem Wam czym zajmuję się przez ostatni tydzień. Oczywiście filmy wędkarskie będą też - o to się nie martwcie...

SPRAWDŹ

2 KLS 2015 Leszczowanie - SURFCASTING

13.07.2015
4.8
Kolejne zmagania Klubowej Ligi Surfcastingu. Tym razem Organizatorem był klub Belona, a zawody odbyły się na przepięknej plaży na wysokości Ostrowa. To pierwsze zawody KLS, które odbyły się w nocy. Pierwszy raz miałem okazję pożegnać słońce i przywitać podczas wędkowania z plaży.

SPRAWDŹ