Oferta miesiąca

Przy Plaży

Hryniewieckiego 7 Władysławowo 7025

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
200 zł - 350 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19423

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

FishSpinn 2 Zawody Rozewska Troć 2018 – pełna relacja

Jak oceniasz film?
4.8

Relacja z pierwszych zawodów spinningowych „Rozewska Troć”, które odbyły się 11 marca 2018 roku. Organizatorem był Władek Team, ale – ku naszej radości – wzięło w nich udział sporo osób spoza naszego klubu. Była świetna atmosfera, uczestników częstowaliśmy kiełbaskami z grilla i gorącą zupą. Przed startem niejeden wędkarz uzupełnił swój arsenał przynęt kupując woblery od Pana Bogusława Kasaka – jednego z zaproszonych przez nas gości. Jego „Bodziasy” uchodzą w środowisku morskich trociarzy za bardzo łowne wabiki.

Warunki atmosferyczne nie należały co prawda do łatwych, ale to nie zniechęciło amatorów morskich sreberek. Wielu walczyło do ostatnich minut zawodów. Niestety, nikomu nie udało się wyholować troci, choć kilku spinningistów zanotowało kontakt z rybami – niewiele zabrakło do pełni szczęścia! Przypuszczalnie na słabe żerowanie ryb miała wpływ niska temperatura wody. W trakcie krótkich przerw w wędkowaniu z uczestnikami „Rozewskiej Troci” rozmawiali pracownicy Morskiego Instytutu Rybackiego. Celem było wypełnienie ankiety dotyczącej wędkarstwa morskiego, które w ostatnich latach wyraźnie rozwija się w naszym kraju. Pomimo braku zadawalających wyników sportowych wszyscy startujący docenili przyjazny klimat imprezy i zapowiedzieli, że w przyszłym roku również wezmą udział w zawodach. Biorąc pod uwagę zimową aurę w tym roku, w przyszłym prawdopodobnie zorganizujemy je nieco później (może kwiecień?). Do zobaczenia na bałtyckich plażach!

Udostępnij!
Wyświetleń: 343

Zobacz więcej:

Jaki sprzęt mają miejscowi wędkarze?

07.11.2014
4.6
Drogi, wypasiony i błyszczący czy raczej tani i jakby z poprzedniej epoki?

SPRAWDŹ

Ostatki Surfcastingowe 2019 - relacja video

27.11.2019
5
Relacja z Ostatek Surfcastingowych 2019 Wyniki oraz podsumowanie imprezy. PS: to pierwszy film w nowej wersji (TV) Piszcie czy się Wam takie coś podoba...

SPRAWDŹ