Oferta miesiąca

Domki i Apartamenty u Piotra

Sportowa 5, Władysławowo 14366

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 65 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 28454

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.


FishSpinn 2 Zawody Rozewska Troć 2018 – pełna relacja

Jak oceniasz film?
4.8

Relacja z pierwszych zawodów spinningowych „Rozewska Troć”, które odbyły się 11 marca 2018 roku. Organizatorem był Władek Team, ale – ku naszej radości – wzięło w nich udział sporo osób spoza naszego klubu. Była świetna atmosfera, uczestników częstowaliśmy kiełbaskami z grilla i gorącą zupą. Przed startem niejeden wędkarz uzupełnił swój arsenał przynęt kupując woblery od Pana Bogusława Kasaka – jednego z zaproszonych przez nas gości. Jego „Bodziasy” uchodzą w środowisku morskich trociarzy za bardzo łowne wabiki.

Warunki atmosferyczne nie należały co prawda do łatwych, ale to nie zniechęciło amatorów morskich sreberek. Wielu walczyło do ostatnich minut zawodów. Niestety, nikomu nie udało się wyholować troci, choć kilku spinningistów zanotowało kontakt z rybami – niewiele zabrakło do pełni szczęścia! Przypuszczalnie na słabe żerowanie ryb miała wpływ niska temperatura wody. W trakcie krótkich przerw w wędkowaniu z uczestnikami „Rozewskiej Troci” rozmawiali pracownicy Morskiego Instytutu Rybackiego. Celem było wypełnienie ankiety dotyczącej wędkarstwa morskiego, które w ostatnich latach wyraźnie rozwija się w naszym kraju. Pomimo braku zadawalających wyników sportowych wszyscy startujący docenili przyjazny klimat imprezy i zapowiedzieli, że w przyszłym roku również wezmą udział w zawodach. Biorąc pod uwagę zimową aurę w tym roku, w przyszłym prawdopodobnie zorganizujemy je nieco później (może kwiecień?). Do zobaczenia na bałtyckich plażach!

Udostępnij!
Wyświetleń: 448

Zobacz więcej:

PODSTAWY SURFCASTINGU w praktyce (cz. 2)

22.03.2015
4.6
Dalekie zarzucanie zestawu surfcastingowego oraz metody zbrojenia. Dodatkowo w tym odcinku widok z kamery podwodnej...

SPRAWDŹ

Jak łowić PORTOWE FLĄDRY latem? Spinning i grunt...

15.04.2019
4.7
Jak przygotować zestaw gruntowy do połowu flądry w porcie. Skuteczne przynęty na flądrę. Łowimy w porcie flądry na grunt oraz na spinning - najskuteczniejsze blachy spinningowe ...

SPRAWDŹ