Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 28578

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Willa Etiuda

Harcerska 17 Władysławowo 9062

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 80 zł os.


FishExpress KWIECIEŃ 2018 - O co chodzi z REKORDEM GUINNESSA- 1 maj czyli za tydzień...

Jak oceniasz film?
4.7

Oto kwietniowy „FishExpress”, a w nim przede wszystkim omówienie próby ustanawiania Rekordu Guinessa przez Władek TEAM. To już za tydzień, 1 maja! O co w tym wszystkim chodzi? Otóż na plaży we Władysławowie, przy zejściu numer pięć będziemy układać najdłuższą linię z wędzisk. Warunkiem wpisania nas do Księgi Guinnessa, jest wyłożenie tysiąca wędek (lub większej ilości), zaopatrzonych w symboliczny przypon z żyłki i haczyk. Oczywiście kije mają się ze sobą stykać – jak długą linię uda nam się ułożyć? Jeśli wszystko „wypali” i dopełnimy wszelkich formalności… No cóż, to dopiero będzie feta!

Ponieważ sami tego nie dokonamy, zapraszamy wszystkich wędkarzy z całej Polski do wzięcia udziału w tym nieco szalonym przedsięwzięciu – przyjedźcie ze swoimi wędkami, koniecznie zabierzcie ze sobą rodzinę. Gwarantujemy dobrą zabawę, dania z grilla i okolicznościowe dyplomy dla każdego, kto nas wesprze. Spędźcie majówkę z Władek TEAM! Dodatkowo każdy kij wyłożony na plaży zaopatrzymy w pamiątkową naklejkę z logami gminy, klubu i Guinnessa. Są już z nami władze miasta, willa „Pomorzanka”, firma Konger i inni sponsorzy, więc nie może zabraknąć tam Was! Startujemy o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy!

Druga część filmu to coś, co w skrócie nazywamy POS, czyli prezent od sponsora. Wylosowani szczęśliwcy z Władek TEAM za darmo pojadą na kilka najbliższych imprez wędkarstwa morskiego. Za pasem surfcasting w Lubiatowie i na międzynarodowym Grauvellu oraz Ogólnopolska Belonada w Pucku. Warto być z nami!

Udostępnij!
Wyświetleń: 346

Zobacz więcej:

PROTEST - blokada portów: Władysławowo, Ustka, Łeba, Darłowo (zobacz o co chodzi)

05.04.2019
4.4
Wędkarze morscy, którzy lubią łowić dorsze, dziś niestety nie mogli skorzystać z usług armatorów. We Władysławowie odbyła się dwugodzinna blokada portu...

SPRAWDŹ

Mistrzostwa Polski ★ Zaplątany ptak ★ Płytkie dorsze ★ Zakaz portowy

24.10.2017
4.8
Niefortunny zakaz spinningu w portach? Tak to niestety prawda. W tym wydaniu również relacja z Mistrzostw Polski w Surfie oraz jak zwykle losowanie POS

SPRAWDŹ