Oferta miesiąca

Jadwiga

Sportowa 3 Władysławowo 1448

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 90 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 1837

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 60 zł os.


FishExpress KWIECIEŃ 2018 - O co chodzi z REKORDEM GUINNESSA- 1 maj czyli za tydzień...

Jak oceniasz film?
4.7

Oto kwietniowy „FishExpress”, a w nim przede wszystkim omówienie próby ustanawiania Rekordu Guinessa przez Władek TEAM. To już za tydzień, 1 maja! O co w tym wszystkim chodzi? Otóż na plaży we Władysławowie, przy zejściu numer pięć będziemy układać najdłuższą linię z wędzisk. Warunkiem wpisania nas do Księgi Guinnessa, jest wyłożenie tysiąca wędek (lub większej ilości), zaopatrzonych w symboliczny przypon z żyłki i haczyk. Oczywiście kije mają się ze sobą stykać – jak długą linię uda nam się ułożyć? Jeśli wszystko „wypali” i dopełnimy wszelkich formalności… No cóż, to dopiero będzie feta!

Ponieważ sami tego nie dokonamy, zapraszamy wszystkich wędkarzy z całej Polski do wzięcia udziału w tym nieco szalonym przedsięwzięciu – przyjedźcie ze swoimi wędkami, koniecznie zabierzcie ze sobą rodzinę. Gwarantujemy dobrą zabawę, dania z grilla i okolicznościowe dyplomy dla każdego, kto nas wesprze. Spędźcie majówkę z Władek TEAM! Dodatkowo każdy kij wyłożony na plaży zaopatrzymy w pamiątkową naklejkę z logami gminy, klubu i Guinnessa. Są już z nami władze miasta, willa „Pomorzanka”, firma Konger i inni sponsorzy, więc nie może zabraknąć tam Was! Startujemy o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy!

Druga część filmu to coś, co w skrócie nazywamy POS, czyli prezent od sponsora. Wylosowani szczęśliwcy z Władek TEAM za darmo pojadą na kilka najbliższych imprez wędkarstwa morskiego. Za pasem surfcasting w Lubiatowie i na międzynarodowym Grauvellu oraz Ogólnopolska Belonada w Pucku. Warto być z nami!

Udostępnij!
Wyświetleń: 55

Zobacz więcej:

Sygnalizatory brań: świetlik czy dioda?

10.10.2014
4.8
Świetliki, jako sygnalizatory brań są znane od wielu lat. W tym artykule przestawię Wam mały i tani elektroniczny sygnalizator, który wg mnie jest wart swoich 6 zł

SPRAWDŹ

Wywiad z mechanikiem jachtu wędkarskiego Kapitan Wiśniewski

30.03.2015
4.8
Mechanik Rafał z jachtu wędkarskiego Kapitan Wiśniewski opowiada o zaletach jednostki oraz o pracy na morzu...

SPRAWDŹ