Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 26543

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Villa Alex

Ogrodowa 6 Władysławowo 28617

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 80 zł os.


Dorsze z 80 metrów - jakie przynęty na Władysławowo

Jak oceniasz film?
4.6

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś mi pomóc - ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM!
PS: W kolejnym odcinku wspomnę o Tobie! Dzięki takim ludziom jak TY mogę rozwijać kanał WładekTV...


 

Wędkarze łowiący dorsze z kutrów które wypływają z portu we Władysławowie często łowią pilkerami 200 gramowymi. Tym razem postanowiłem przedstawić Wam fragment wywiadu jaki zarejestrowany został na 15 Festiwalu Dorsza. Mariusz opowiedział o swoich metodach połowu które różnią się diametralnie od tych jakie spotykamy na kutrach.

Maciej Kamiński, dwukrotny zwycięzca Festiwalu Dorsza - dorsza powiedz nam co w tegorocznym festiwalu dorsza ten Pręgowo tegorocznym festiwalu przywieszki przede wszystkim w kolorach jaskrawych i czerwonych i dosyć dosyć lekki pilkery programatory do 120 g w też różnej kolorystyce przeważnie czerwone i niebieskie można było kupić na dwa punkty zaczepu Czyli rozumiem że uzbrajać pilkera i jeszcze przywieszka dodatkowo przywieszka to jest taki poglądowy przykład jedno przywieszka na dole jest montowany piłkę i tak wygląda cały zostawił rybka Słuchaj no właśnie bo to masz taką ładną czerwoną rybkę o coś takiego Powiedz nam czy kolor ma znaczenie bo wyście głęboko dzisiaj mówili nie zdaniem kolor odkrywa znaczenie ponieważ nie reagowały na inne kolorystyki reagowały kolor masz jakąś taką swoją metodę na porę dnia czy słoneczny dzień deszczowy tak tak oczywiście ciemniejsze dni już bardziej jest Krewie przyczyny i najgłębsze bardziej wodzie i w dni słoneczne bardziej stonowanych i i mniej pracujących przed większość wędkarze która w sporcie we Władysławowie bo tutaj mówimy na głębokości 60 m użyła bardzo dużych ciężki pilkerów Słuchaj to daj nam pokazujesz Jackson na 70 gramów No to jest bardzo mało i to da radę mówić nadużywane kawowy bardzo cienkimi plecionka 006 00 10 i nie sprawi większego problemu mówienie przy niewielkim oczywiście dryfie przy większym dychy Używane Cieszyn ja używam osobiście do 123 kupnem Piekary wyginasz w jakiś sposób żeby ona miała jakąś charakterystyczne tak nie wygina to są takie proste do sklepy firmowe bez wyginanie bez udziwnień Widzę że większość tych twoich gum to tak jakoś tak ja kopyta Mało masz Twister kufa dużo wędkarzy właśnie wina takie duże twisterki to jest jakiś błąd gruby które wysuwają bardzo agresywną pracę są bardzo miękkie i Sprawiają wrażenie poszli naturalne przynęty Twister jednak nie jest jakoś naturalne przynęty w naszej wodzie i jaskółki Teraztaki nowy nowy właśnie wchodzę przynęta do łowienia w kształcie takie jaskółczego ogona bo one są naprawdę dobre.

Udostępnij!
Wyświetleń: 1387

Zobacz więcej:

MEGA FLĄDRA czy coś ZUPEŁNIE innego?

07.11.2014
5
Ciężki hol, bardzo dziwnie zachowująca się ryba, co chwilę przyczepiająca się do dna i popuszczająca na chwilę by znów przykleić się na parę sekund...

SPRAWDŹ

NOC NA PLAŻY - REKORD POLSKI wędkarstwo plażowe (#2)

26.04.2017
4.8
Tym razem pokażemy Wam jak wygląda noc na plaży z Władek TEAM. Nie obędzie się bez odwiedzin kilkunastoosobowej grupy wędkarzy z naszego klubu i wspólnego grilla... Oczywiście w dalszym ciągu edukujemy odwiedzających nas dorosłych i dzieci... :)

SPRAWDŹ