Oferta miesiąca

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 1922

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 19602

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.


Belona z małej łódki na trolling (Spinning Morski cz.4)

Jak oceniasz film?
4.8

Po doborze i przygotowaniu podstawowego sprzętu oraz przynęt czas na wypłynięcie na Zatokę Pucką. Na swoją łódkę zabiera nas kolega z Władek Team, Dawid. Jest maj i wprost wymarzona pogoda z pięknie przygrzewającym słońcem, a więc idealne warunki, aby zapolować na belony. Po krótkim namyśle, decydujemy się na wodowanie jednostki w Kuźnicy (miejscowość na Półwyspie Helskim). Szukamy ryb w na wysokości Chałup, potem Swarzewa, ale najlepsze brania mamy w pobliżu Rzucewa. Łowimy w trollingu, z ręki, ale po namierzeniu poszukiwanych drapieżników zatrzymujemy się i spinningujemy. Bardzo często morskie „bociany” pukają w nasze przynęty albo odprowadzają wahadłówki do samej burty. Na kontakt z rybami nie możemy narzekać!

Ku naszemu zadowoleniu najmłodszy uczestnik wyprawy, choć posługuje się sprzętem niskobudżetowym (wędka Mikado Fish Hunter), również łowi belony. Aż strach pomyśleć, co będzie za kilka lat – konkurencja na puckie zawody rośnie! My (seniorzy) trenujemy właśnie przed kolejną Ogólnopolską Belonadą, która zwykle odbywa się w trzecim tygodniu maja. Na te zmagania niektórzy wędkarze przyjeżdżają do nas nawet z    bardzo odległego Sosnowca (Carlos Team)! Zawody te opierają się na trollingu z ręki, a przeprowadzane są zawsze w weekend, z podziałem na dwie tury (sobota i niedziela). Najpewniejszym sposobem na belony jest hol siłowy – należy jak najszybciej wyprowadzić rybę na powierzchnię, bo im dłużej jest ona w wodzie, tym większe są szanse na jej utratę. To bardzo waleczne drapieżniki – warto choć raz tego spróbować!

Udostępnij!
Wyświetleń: 509

Zobacz więcej:

Live ➤ Orłowo Teraz

24.04.2022
Brak oceny

Portowe sandacze oraz skuteczne przynęty od Mikado 2020

10.01.2020
5
Zakaz portowy obowiązuje od 15 września do końca lutego. My już teraz pokazujemy nowości firmy Mikado na portowe sandacze i zapewniamy że 1 marca z kamerką pojawimy się w porcie we Władysławowie by nieco połowić...

SPRAWDŹ