Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 893

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Jadwiga

Sportowa 3 Władysławowo 945

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 80 zł os.


6 godzinne wyprawy na dorsze dla Wczasowiczów

Jak oceniasz film?
4.5

Wyprawy na dorsze z Władysławowa cieszą się coraz większym zainteresowaniem Warto zobaczyć co oferują jachty, łodzie i kutry wędkarskie na filmach realizowanych przez Władek TEAM.

Armator w sezonie letnim proponuje wczasowiczom krótką morską wyprawę w poszukiwania dorszów. Taki rejs trwa około 6 godzin i gwarantuje ciekawe przeżycie. Za kwotę około 100 zł mamy wspaniały rejs dorszowy z wypożyczeniem sprzętu wędkarskiego w cenie! Warto będąc na wczasach we Władysławowie skorzystać z tej formy relaksu...

Dział wędkarski na wladek.pl coraz dynamiczniej się rozwija. Odbieramy sporo telefonów i e-maili z zaproszeniami na większe i mniejsze imprezy wędkarskie odbywające się na Pomorzu.

Coraz więcej armatorów kutrów wędkarskich zauważa naszą stronę i chce się na niej reklamować. Przykładem może być nasz pierwszy film reklamowy dla armatora jednostki NAUTIC z Władysławowa.

Zapraszamy na profil jednostki NAUTIC by zobaczyć inne filmy wykonane na jej pokładzie.

Pozdrawiam serdecznie

Wędkarz Michał :)

Udostępnij!
Wyświetleń: 16

Zobacz więcej:

MORSKI SPINNING: TROĆ z plaży (cz. 1)

15.03.2015
4.7
Morskie trocie na spinning wprost z plaży? Czemu nie – dziś przedstawię Wam moje wędzisko, kołowrotek i wybrane przynęty...

SPRAWDŹ

1 Zawody Rzutowe Karwia 2016

05.03.2016
4.8
Pełna relacja z pierwszej organizowanej przez wladek.pl TEAM imprezy sportowej - Rzutówka Surfcastongowa dla wszystkich!

SPRAWDŹ