Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 18532

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Albatros

Spokojna 26 Władysławowo 7183

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 75 zł os.

6 godzinne wyprawy na dorsze dla Wczasowiczów

Jak oceniasz film?
4.5

Wyprawy na dorsze z Władysławowa cieszą się coraz większym zainteresowaniem Warto zobaczyć co oferują jachty, łodzie i kutry wędkarskie na filmach realizowanych przez Władek TEAM.

Armator w sezonie letnim proponuje wczasowiczom krótką morską wyprawę w poszukiwania dorszów. Taki rejs trwa około 6 godzin i gwarantuje ciekawe przeżycie. Za kwotę około 100 zł mamy wspaniały rejs dorszowy z wypożyczeniem sprzętu wędkarskiego w cenie! Warto będąc na wczasach we Władysławowie skorzystać z tej formy relaksu...

Dział wędkarski na wladek.pl coraz dynamiczniej się rozwija. Odbieramy sporo telefonów i e-maili z zaproszeniami na większe i mniejsze imprezy wędkarskie odbywające się na Pomorzu.

Coraz więcej armatorów kutrów wędkarskich zauważa naszą stronę i chce się na niej reklamować. Przykładem może być nasz pierwszy film reklamowy dla armatora jednostki NAUTIC z Władysławowa.

Zapraszamy na profil jednostki NAUTIC by zobaczyć inne filmy wykonane na jej pokładzie.

Pozdrawiam serdecznie

Wędkarz Michał :)

Udostępnij!
Wyświetleń: 603

Zobacz więcej:

Jak wędkować z plaży (wywiad z mistrzem KLS 2013)

18.11.2014
5
Tym razem zapraszam na wywiad, którego udzielił mi doświadczony surfcastingowiec ze Sportowego Klubu Wędkarstwa Morskiego „Pomuchel” z Lęborka Pan Arkadiusz Kąkol. Wywiad został nagrany na ostatnich zawodach serii Klubowej Ligi Surfcastingu 2014, która odbyła się w miejscowości Karwia.

SPRAWDŹ

Morski Sezon Wędkarski 2017 (nowe przepisy i ciekawostki)

15.04.2017
4.8
Odcinek nagrany na

SPRAWDŹ