Oferta miesiąca

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 10631

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Villa Thomas, Aleja Gwiazd Sportu

Merkleina 16, Władysławowo, Polska 5294

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 137 zł os.


4 godziny = 4 kg dorsza z Władka :)

Jak oceniasz film?
4.8

Tego dnia wylądowałem na plaży już po zapadnięciu zmroku. Było ciemno, zimno i wietrznie. Na początku myślałem, że nie połowie sobie, bo znów w morzu będzie pełno glonów jak na jednym z ostatnich filmów. Szybko okazało się, że morze nie jest na tyle wzburzone a zastana aura sprzyjała żerowaniu ryb.

Problemem, z jakim spotkałem się tego dnia był dość silny i porywisty wiatr, który uniemożliwiał mi skuteczne wykrycie brania. Na szczytówkach zamontowałem migające diody, lecz pomimo wielu brań, jakie zanotowałem tego dnia, żadna dioda ani razu prawidłowo nie wykryła brania i nie zaświeciła się na czerwono. Tam tym diodom jeszcze dwie szanse w bardziej sprzyjających warunkach. Będę tez do czasu „końcowego werdyktu” stosował diodę i świetlik jednocześnie. Świetlik jest o tyle lepszy, że nie męczy oczu a mrugająca dioda wg mnie dość sporo nadwyręża wzrok.

Tego dnia złowiłem 4 kg ryb. Wcześniej udało mi się złowić pojedyncze sztuki flądry, ale nigdy jeszcze nie złowiłem dorsza. Na wcześniejszym filmiku pokazałem moją pierwszą zdobycz tuż po wyciagnięciu z wody. Ten filmik, jaki zamieściłem do tej relacji jest nagrany przed ostatecznym wyciągnięciem zestawów z wody. Jak się później okazało siedziały tam jeszcze dwa dorsze...

Udostępnij!
Wyświetleń: 57

Zobacz więcej:

FishSpinn 2 Zawody Rozewska Troć 2018 – pełna relacja

03.03.2018
4.8
Podczas zawodów odwiedzili nas ankieterzy z MIR oraz wiele innych znamienitych gości. Postaramy się w każdy poniedziałek marca wrzucać fajny materiał o MORSKIEJ TROCI. Także bądźcie czujni :) ... JAK KILER :)

SPRAWDŹ

STOJAK PLAŻOWY ➤ rura, sztyce czy tripod - plusy i minusy...

02.06.2022
Brak oceny
Tym razem postanowiłem spytać koleżanki i kolegów dlaczego używają takich a nie innych stojaków plażowych (rury pcv, sztycy oraz tripoda). Całkiem ciekawy odcinek z tego się zrobił :)

SPRAWDŹ