Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 16354

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 80 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 14099

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.


4 godziny = 4 kg dorsza z Władka :)

Jak oceniasz film?
4.8

Tego dnia wylądowałem na plaży już po zapadnięciu zmroku. Było ciemno, zimno i wietrznie. Na początku myślałem, że nie połowie sobie, bo znów w morzu będzie pełno glonów jak na jednym z ostatnich filmów. Szybko okazało się, że morze nie jest na tyle wzburzone a zastana aura sprzyjała żerowaniu ryb.

Problemem, z jakim spotkałem się tego dnia był dość silny i porywisty wiatr, który uniemożliwiał mi skuteczne wykrycie brania. Na szczytówkach zamontowałem migające diody, lecz pomimo wielu brań, jakie zanotowałem tego dnia, żadna dioda ani razu prawidłowo nie wykryła brania i nie zaświeciła się na czerwono. Tam tym diodom jeszcze dwie szanse w bardziej sprzyjających warunkach. Będę tez do czasu „końcowego werdyktu” stosował diodę i świetlik jednocześnie. Świetlik jest o tyle lepszy, że nie męczy oczu a mrugająca dioda wg mnie dość sporo nadwyręża wzrok.

Tego dnia złowiłem 4 kg ryb. Wcześniej udało mi się złowić pojedyncze sztuki flądry, ale nigdy jeszcze nie złowiłem dorsza. Na wcześniejszym filmiku pokazałem moją pierwszą zdobycz tuż po wyciagnięciu z wody. Ten filmik, jaki zamieściłem do tej relacji jest nagrany przed ostatecznym wyciągnięciem zestawów z wody. Jak się później okazało siedziały tam jeszcze dwa dorsze...

Udostępnij!
Wyświetleń: 136

Zobacz więcej:

Zryw w PZW? Jak usprawnić działanie Polskiego Związku Wędkarskiego

10.02.2020
4.5
Niedzielna debata będzie w całości poświęcona PZW. Wszyscy narzekamy i wyliczamy problemy czy nieprawidłowości jakie widzimy w Polskim Związku Wędkarskim. Na dzisiejszej debacie postaramy się odpowiedzieć na pytanie czy jesteśmy w stanie coś z tym zrobić?

SPRAWDŹ

DZIEŃ DZIECKA ➤Morska Edukacja Pluszakowa

03.06.2022
Brak oceny
Dzień dziecka - od serca, od wędkarzy, od was... A teraz czas na tradycyjne prelekcje wędkarskie :) 3, 2, 1 - zaczynamy!

SPRAWDŹ