Oferta miesiąca

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 616

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

Morska 2

Morska 2 Władysławowo 212

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 65 zł os.

Tramwaj wodny z Gdyni na Hel

Skwer Kościuszki Gdynia
Ocena atrakcji:
4.5
  • Cena 14zł - 20zł os.
  • Czas jaki tu spędzisz to około: 75minut!
  • Obiekt czynny: lipiec, sierpień.
Kontakt z obiektem
801
POKAŻ NUMER TELEFONU - zadzwoń
Udostępnij!

O atrakcji

To doskonała alternatywa dla podróży pociągiem na półwysep. Rejsy odbywają się na trasach Trójmiasto - Hel oraz Trójmiasto - Jastarnia. Piękne widoki na Trójmiasto i Półwysep gwarantowane.

Tramwaj wodny to wakacyjna alternatywa dla innych środków komunikacji oraz świetna atrakcja. W końcu każdy z Wa przyjeżdża w te rejony, aby obcować z morzem. Rejsy startują z Gdyni, Sopotu i Gdańska, a kończą swój rejs na Helu czy w Jastarni.

Na pokładzie czeka na Was wiele atrakcji. Rejs trwa około 70 minut, więc będziecie mieli sporo czasu na zrelaksowanie się i podziwianie pięknych widoków.

Tramwaj wodny to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które wybierają się na zwiedzanie Trójmiasta, lub wybierają się tam trasą rowerową. Taka podróż może Wam zająć sporo czasu, więc o powrót nie trzeba się już martwić.

Po dotarciu rowerem do Trójmiasta i zakończeniu zwiedzania możecie spokojnie wrócić na półwysep tramwajem wodnym, gdyż regulamin zezwala na ich transport, a koszt przewiezienia roweru jest bardzo mały.

Morskie klimaty

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt
Aktywuj mapę

Artemis

Nowoczesne, tanie pokoje 2 i 3 osob., pokoje typu studio 3 i 4 osob. z mini kuchnią, apartament 4-5 osob.- bilard, rowery, kuchni

Milena

OKAZJA! Ostatnie wolne terminy Apartamenty/Pokoje w promocyjnych cenach. Przepiękna willa w doskonałej lokalizacji ZOBACZ TERAZ

Błękit Oceanu

NOWY OBIEKT - CETNIEWO
Przestronne i nowoczesne pokoje
STANDARD HOTELOWY
Dobra cena!