Oferta miesiąca

Willa Przy Gwiazdach

Obrońców Helu 28 Władysławowo 3693

45 zł - 90 zł os.

Cass

Płk. Dąbka 6 Władysławowo 1328

30 zł - 50 zł os.

Szybka motorówka

Hryniewieckiego Władysławowo
Ocena atrakcji:
2.5
 • Cena 35zł - 55zł os.
 • Obiekt czynny: maj, czerwiec, lipiec, sierpień.
Kontakt z obiektem
Udostępnij!

O atrakcji

Ponad 900 koni mechanicznych ukrytych w trzech jednostkach napędowych to musi robić wrażenie. Ponad 60 km w zakrętach i ogromne przeciążenia na falach to kwintesencja tego typu atrakcji. Każdy miłośnik wodnego szaleństwa powinien spróbować choć raz przepłynąć się jedną z dwóch łodzi motorowych stacjonujących w porcie we Władysławowie. Ta mniejsza jednostka którą napędza jeden ponad 300 konny silnik nie jest dużo gorsza od jej większego brata. Nad tym czy przeżyjemy przygodę swojego życia czuwa szyper który wyciska zarówno z małej jak i dużej jednostki ile się da.


Obie jednostki to łodzie typu RIB czyli bardzo szybkie motorówki wykorzystywane na całym świecie przez wojsko, policję i straż graniczną. Są niezatapialne a pneumatyczna tuba podzielona na trzy oddzielne komory zapewnia niesamowite bezpieczeństwo na morzu. Szybkie łodzie motorowe stacjonujące w porcie we Władysławowie są bardzo szybkie i zwrotne a przy tym bardzo stabilne. Łódź jest bardzo bezpieczna co w połączeniu z ogromnymi szybkościami i przeciążeniami gwarantuje bardzo ciekawe przeżycia.


Na zamieszczonym tu filmie video miałem okazję przepłynąć się średnią i małą jednostką. Wszyscy którzy chwili by doznać maksimum wrażeń zapraszam do zajęcia miejsc na samym przedzie. Tam będziemy mogli podziwiać ładniejsze widoki. Z przodu też najmocniej trzęsie ale za to najmniej się zmoczymy. Ci którzy boją się o swój kręgosłup powinni usiąść bardziej z tyłu. Choć samo słowo usiąść w tym miejscu nie powinno paść bo siedzimy tylko podczas postoju w porcie lub podczas samego wejścia i wyjścia z portu. Tuż po minięciu latarni portowej szyper daje znak syreną i musimy wstać. Cały rejs stoimy trzymając się specjalnych poręczy. Dzięki temu nie ma obawy że nasz kręgosłup dozna jakichkolwiek uszczerbków. Choć osoby starsze i te które mają problemy z kręgosłupem, stawami czy kośćmi nie powinny korzystać z tego typu atrakcji.

Przyroda

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt

Lokalizacja i otoczenie

  Maria

  Blisko lasu i centrum miasta. Spokojna okolica - zapraszamy! SPRAWDŹ

  Julia

  Serdecznie zapraszamy na super wczasy BLISKO MORZA! SPRAWDŹ

  Aleksandra

  Centrum Władysławowa - doskonała lokalizacja na MAJÓWKĘ! SPRAWDŹ

  Sprawdź lokale w pobliżu

  Willa Przy Gwiazdach

  Obrońców Helu 28 Władysławowo 3693

  45 zł - 90 zł
  4.7

  Cass

  Płk. Dąbka 6 Władysławowo 1328

  30 zł - 50 zł
  4.2

  Zuzia

  Żeromskiego 22 Władysławowo 452

  150 zł - 300 zł
  4.8

  Pantera

  Hryniewieckiego 7 Władysławowo 964

  30 zł - 80 zł
  4.5

  Lech

  Necla 34 Władysławowo 965

  25 zł - 55 zł
  4.8

  U Marty

  Zuchów 11 Władysławowo 514

  30 zł - 45 zł
  4.3