Rodzaj: Wydarzenia
Autor: Redakcja wladek.pl
Dzis (16 grudnia 2010 r.) w Urzędzie Gminy Władysławowo odbyła się trzecia sesja rady.Tematem sesji między innymi było ustalenie pensji dla Pani Burmistrz i jej Zastępcy,oraz wysokosć diet dla Radnych. Po zakończeniu sesji w obecnosci Ks.Proboszcza Krzysztofa Anton dzielono się opłatkiem Wigilijnym.Natomiast wieczorem na Mszy swiętej Ks. Proboszcz modlił się o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nowo wybranej Rady Miasta i Władz Samorządowych
Komentarze