Rodzaj: Wydarzenia
Autor: Redakcja wladek.pl
W dniu 06 grudnia 2010 roku w Urzędzie Gminy Władysławowo odbyła się Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy, na której Przewodniczący Rady Pan Zygmunt Orzeł przyjął od Pani Grażyny Cern Burmistrza Miasta i Gminy Władysławowo ślubowanie. Na zdjęciach fotorelacji przedstawieni są Radni z Panią Burmistrz . Ponadto zdjęcia pokazują moment podziękowania byłemu Burmistrzowi Panu Adamowi Drzeżdzonowi za pracę w trzech kolejnych kadencjach.
Komentarze