Oferta miesiąca

Pryzmat

Męczenników Wielkiej Wsi 39a, Władysławowo, Polska 216

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
60 zł - 120 zł os.

Artemis

Stoczniowców 36 Władysławowo 16161

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 75 zł os.

Opener Festival

Lotnisko Gdynia Kosakowo
Ocena atrakcji:
4.6
  • Cena 150zł - 250zł os.
  • Czas jaki tu spędzisz to około: 180minut!
  • Obiekt czynny: lipiec.
Kontakt z obiektem
Udostępnij!

O atrakcji

Kilka dni wspaniałej zabawy i niesamowitych koncertów na terenie Gdyńskiego lotniska! Open'er Festival odbywa się na terenie Gdyni oraz gminy Kosakowo od 2003 roku.

Bardzo wielu artystów po raz pierwszy, a często jedyny w Polsce zagrało właśnie na Openerze. Najważniejsze z tych gwiazd to: Prince, Coldplay, Snoop Dogg, Franz Ferdinand, Kanye West, Muse, Kings Of Leon oraz Arctic Monkeys.
Publiczność mogła podziwiać także koncerty największych gwiazd muzyki punk Sex Pistols.

Festiwal to także szczególne miejsce dla polskich artystów, gdzie mogą często po raz pierwszy zaprezentować swoją muzykę kilkudziesięciotysięcznej publiczności, złożonej także z zagranicznych fanów muzyki. festival to idealne miejsce dla krajowych wykonawców.

Open'er Festival jest pionierem festiwalowych rozwiązań, naśladowanych przez inne imprezy w naszym kraju. To tu pierwszy raz wprowadzono opaski festiwalowe, które są zamiennikiem biletów. Renoma festiwalu sprawiła, że jest jedynym tego typu wydarzeniem, na które bilety są dystrybuowane jeszcze zanim publiczność pozna pierwszego wykonawcę.

Na teren festiwalu kursują specjalne linie darmowych autobusów, które dowożą uczestników spod dworca kolejowego na teren festiwalu.

Uczestnik imprezy jest zobowiązany stosować się do postanowień Regulaminu Festiwalu, którego pełna treść jest dostępna na stronie internetowej www.opener.pl oraz na terenie festiwalu w punktach informacyjnych. Tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące naszego festiwalu.

TEREN FESTIWALU jest otwarty w godzinach 16:00 - 04:00.


INFORMACJE DLA OSÓB PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKACH INWALIDZKICH: przy Opener Stage, Tent Stage i Here and Now Stage zostaną zbudowane platformy dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z widokiem na sceny. Specjalnie wyznaczeni wolontariusze pomogą wszystkim zainteresowanym na nie dotrzeć.

NIE ZABIERAJ NA TEREN FESTIWALU: Aparatów cyfrowych z zoomem optycznym powyżej 6x. Sprzętu foto mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, np. z wymienną optyką Parasolek ze spiczastym zakończeniem  Niebezpiecznych przedmiotów (noży, ostrych narzędzi, gazu, broni, znaczników laserowych etc.) Alkoholu, narkotyków, etc.

Szczegółowa lista przedmiotów zabronionych na terenie festiwalu znajduje się w Regulaminie.

TOALETY I UMYWALKI: Na terenie festiwalu będą dostępne toalety i umywalki. Na terenie pola namiotowego znajdują się kabiny prysznicowe, toalety i umywalki.

WYMIANA BILETÓW NA OPASKI: Bilety jednodniowe oraz karnety dwudniowe i czterodniowe podlegają wymianie na identyfikatory w formie opaski. Osoby z karnetami 2-dniowymi mogą wymienić je nie wcześniej niż w pierwszym dniu ich obowiązywania. Bilety jednodniowe można wymienić tylko w dniu ich obowiązywania.

Zabawa

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt
Aktywuj mapę

Doris

  • Pokoje gościnne Doris
  • Pokoje gościnne Doris
  • Pokoje gościnne Doris
  • Pokoje gościnne Doris
  • Pokoje gościnne Doris
AKTUALNIE WOLNE TERMINY
Miejsca
Okres
Cena
2 os.
01/06 - 07/06
180zł/ za pokój na dobę
3 os.
01/06 - 07/06
230zł/ za pokój na dobę

Morska 2

  • Pokoje gościnne Morska 2
AKTUALNIE WOLNE TERMINY
Miejsca
Okres
Cena
2 os.
31/05 - 30/06
160zł/ za pokój na dobę
2 os.
02/06 - 16/06
160zł/ za pokój na dobę
4 os.
02/06 - 11/06
250zł/ za pokój na dobę

Błękit Oceanu

NOWY OBIEKT - CETNIEWO
Przestronne i nowoczesne pokoje
STANDARD HOTELOWY
Dobra cena!