Oferta miesiąca

Willa Przy Gwiazdach

Obrońców Helu 28 Władysławowo 3693

45 zł - 90 zł os.

Cass

Płk. Dąbka 6 Władysławowo 1328

30 zł - 50 zł os.
04 07.18

Open'er Festival 2018

Lotnisko Gdynia Kosakowo

Godzina 15:00 259 zł

Pierwszego dnia  festiwalu headlinerem będzie zespół ARCTIC MONKEYS, którzy 12 lat temu wstrząsnęli światem za sprawą albumu „Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not” – nadal najszybciej sprzedającego się debiutu w historii brytyjskiej muzyki. Mają gigantyczny szacunek wśród rockowego środowiska. Zdobywcy  wielu nagród : Mercyury Prize, BRIT Award, NME Award, Q Award i dla najlepszej płyty 2016 roku.

Jednak w karierze Artcic Monkeys nigdy nie chodziło o bicie rekordów i nagrody. To działo się jakby obok. Arctic Monkeys chodzi o bycie  najlepszym zespołem jaki wydała Anglia w ostatnim dwudziestoleciu. Kiedy ze sklepowych półek każdego dnia znikały dziesiątki tysięcy CD z ich pierwszym albumem, oni nagrywali kolejną płytę, koncertowali.

Fani Arctic Monkeys usłyszeli „AM” praktycznie w każdym zakątku globu, ale po trzech latach koncertowego milczenia chyba nie ma na świecie osoby, która nie czeka na powtórkę.

Na scenach Open'era 4 lipca 2018 roku zobaczymy również:

DEAD CROSS

FLEET FOXES

MIGOS

NICK CAVE & THE BAD SEEDS

Festiwal co roku poszerza ofertę między innymi  zapraszając do współpracy teatry, muzea i artystów z dziedzin innych, niż muzyka. Open’erowicze nadal mogli korzystać z  zestawu najlepszych dokumentów w ALTERKINIE, czynienia świata lepszym miejscem w strefie NGO, strefy sportowej, tańców w ciszy Silent Disco; najmłodsi mogli bawić się  w Kids Zone.

Imprezy

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt

Lokalizacja i otoczenie

  Monika

  Blisko morza - dzielnica CETNIEWO - serdecznie zapraszamy! tel. 507-035-082 SPRAWDŹ

  Cyprys

  MAJ 35 zł/osoba CZERWIEC DOMEK z DZIEĆMI od 200zł/doba tel. 500 21 89 89 SPRAWDŹ

  Iwona

  PRZY ALEI GWIAZD SPORTU - komfortowe i duże pokoje ZAPRASZAMY! SPRAWDŹ

  Imprezy Imprezy
  22
  Maj
  2018
  Wtorek
  Brak imprez dzisiaj.

  Imprezy we Władysławowie i okolicy