Oferta miesiąca

Aleksandra

Żeromskiego 18 Władysławowo 13337

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
39 zł - 80 zł os.

Cass

Płk. Dąbka 6 Władysławowo 6099

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
30 zł - 50 zł os.
05 07.18

Open'er Festival 2018 w Gdyni

Lotnisko Gdynia Kosakowo

Godzina 15:00 259 zł

Headlinerem imprezy 5 lipca 2018 jest DEPECHE MODE. To jeden z najbardziej wpływowych i jednocześnie najpopularniejszych zespołów wszech czasów. Brytyjczycy sprzedali 100 milionów płyt, a ich koncerty zobaczyło ponad 30 milionów fanów na całym świecie. 

Depeche Mode powstali w 1980 roku w Basildon, w Essex. Martin Gore, Dave Gahan oraz Andy Fletcher stworzyli przejmujące, elektroniczne brzmienie, które okazało się inspiracją dla niezliczonej liczby artystów w całym spektrum gatunków, począwszy od alternatywy poprzez indie i elektronikę, aż po heavy metal. 

Kluczowym elementem ich tożsamości jest relacji z fanami. Depche Mode to prawdziwa legenda muzyki elektronicznej. Zespół debiutował w roku 1981 albumem "Speak & Spell", który idealnie wpisał się w nurt gatunku new wave. Płyta zwierała m.in. taki przebój jak "Just Can't Get Enough". Z czasem brzmienie Depeche Mode uległo zmianie i stało się nieco mroczniejsze. Za magnum opus uznaje się album "Violator" z 1990 r., na którym znalazł się kultowy numer "Enjoy the Silence". Łącznie zespół wydał 14 płyt studyjnych. Ostatnia z nich - "Spirit" - trafiła do sprzedaży w marcu tego roku. Z pewnością muzycy zaprezentują w Gdyni część zawartego na niej materiału. 

Do pozostałych zespołów należą:

MASSIVE ATTACK - jeden z najważniejszych zespołów gatunku obracającego się między elektroniką a trip-hopem. Wystąpią na Open’er Festivalu już trzeci raz.

ALMA

DAVID BYRNE

KALI UCHIS

MO

YONAKA

YOUNG FATHERS

Festiwal co roku poszerza ofertę między innymi  zapraszając do współpracy teatry, muzea i artystów z dziedzin innych, niż muzyka. Open’erowicze nadal mogli korzystać z  zestawu najlepszych dokumentów w ALTERKINIE, czynienia świata lepszym miejscem w strefie NGO, strefy sportowej, tańców w ciszy Silent Disco; najmłodsi mogli bawić się  w Kids Zone.

Imprezy

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt

Najbliżej obiektu

  Aleksandra

  Centrum Władysławowa - doskonała lokalizacja na MAJÓWKĘ!

  Villa Alex

  Blisko CETNIEWA i plaży! Koniecznie zobacz naszą ofertę LATO

  Fala

  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  STANDARD HOTELOWY - SUPER CENY

  Dzielnica CETNIEWO - blisko morza i atrakcji turystycznych. Zobacz ofertę i przekonaj się sam!

  Imprezy Imprezy