Oferta miesiąca

Żaczek

Wyzwolenia 3 Władysławowo 4569

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
30 zł - 65 zł os.

Villa Alex

Ogrodowa 6 Władysławowo 10961

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 75 zł os.
Koncert Pectus Akustycznie w Wejherowie
Kontakt z organizatorem
13 06.18

Koncert Pectus Akustycznie w Wejherowie

Wejherowo, WCK u. Sobieskiego

Godzina 19:00 69 zł

PECTUS powstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie. Pierwszym wielkim przebojem zespołu, jest piosenka, "To, co chciałbym Ci dać", która w 2008 roku była jedną z najczęściej granych i powtarzanych piosenek we wszystkich stacjach radiowych. Wszystkie utwory zespołu są przyjmowane z dużym entuzjazmem i zajmują pierwsze miejsce wśród polskich hitów najczęściej prezentowanych w radio. Popularności medialnej, towarzyszy ogromny sukces żywego grania. Na koncerty zespołu przychodzą tłumy, a artyści otrzymują kolejne nagrody. PECTUS bierze udział w wielu imprezach charytatywnych.  Czas pomiędzy kolejnymi występami, muzycy spędzają w swoim rzeszowskim studio, pracując intensywnie nad nowym materiałem. 

Rok 2011 to kontynuacja dobrze rozwijającej się kariery grupy, pomimo zachodzących jesienią ogromnych zmian personalnych. Od października 2011 diametralnie zmienia się bowiem skład zespołu. 
Nowy PECTUS, to teraz wyjątkowa jedność. Tomasz Szczepanik zaprasza do współpracy trójkę młodszych braci; Marka, Mateusza i Macieja.
Absolwenci Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, nigdy wcześniej nie grali wspólnie, jednak okazuje się, że moc z którą wykonują największe przeboje PECTUS, oraz nowe kompozycje, nadają zespołowi wyjątkowego charakteru. Bardzo dobre recenzje koncertów motywują, a SIŁA BRACI, nie jest tylko sloganem.

Na koncercie w Wejherowie usłyszymy dobrze znane utwory wykonywane przez czterech braci Szczepaników w nowych, zaskakujących aranżacjach. 

Bracia Szczepanikowie nie próżnują. Wytężone letnie prace nad nową płytą to, wydawać by się mogło, już dla nich standard pracy. W ubiegłym roku o tej samej porze pracowali nad płytą z kolędami - teraz nagrywają pierwszą w historii Zespołu akustyczną płytę z przebojami.

Już jesienią światło dzienne ujrzy nowy krążek Zespołu PECTUS. W studiu Polskiego Radia powstaje właśnie akustyczna płyta z największymi i najpopularniejszymi przebojami Zespołu.

Imprezy

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt
Aktywuj mapę

Najbliżej obiektu

  Ventus

  Najlepsza lokalizacja, od nas wszędzie będziesz miał blisko. Zapraszamy do przytulnych pokoi!! :)

  Iwona

  PRZY ALEI GWIAZD SPORTU
  Komfortowe i duże pokoje
  MAJ I CZERWIEC - TANIEJ!

  Milena

  Przepiękna willa w doskonałej lokalizacji ZOBACZ TERAZ!

  Imprezy Imprezy
  21
  luty
  2019
  Czwartek
  Brak imprez dzisiaj.

  Imprezy we Władysławowie i okolicy...

  Wędkarski Kalendarz Imprez Morskich