Oferta miesiąca

Villa Alex

Ogrodowa 6 Władysławowo 8873

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 11962

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.
Koncert Pectus Akustycznie w Wejherowie
Kontakt z organizatorem
13 06.18

Koncert Pectus Akustycznie w Wejherowie

Wejherowo, WCK u. Sobieskiego

Godzina 19:00 69 zł

PECTUS powstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie. Pierwszym wielkim przebojem zespołu, jest piosenka, "To, co chciałbym Ci dać", która w 2008 roku była jedną z najczęściej granych i powtarzanych piosenek we wszystkich stacjach radiowych. Wszystkie utwory zespołu są przyjmowane z dużym entuzjazmem i zajmują pierwsze miejsce wśród polskich hitów najczęściej prezentowanych w radio. Popularności medialnej, towarzyszy ogromny sukces żywego grania. Na koncerty zespołu przychodzą tłumy, a artyści otrzymują kolejne nagrody. PECTUS bierze udział w wielu imprezach charytatywnych.  Czas pomiędzy kolejnymi występami, muzycy spędzają w swoim rzeszowskim studio, pracując intensywnie nad nowym materiałem. 

Rok 2011 to kontynuacja dobrze rozwijającej się kariery grupy, pomimo zachodzących jesienią ogromnych zmian personalnych. Od października 2011 diametralnie zmienia się bowiem skład zespołu. 
Nowy PECTUS, to teraz wyjątkowa jedność. Tomasz Szczepanik zaprasza do współpracy trójkę młodszych braci; Marka, Mateusza i Macieja.
Absolwenci Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, nigdy wcześniej nie grali wspólnie, jednak okazuje się, że moc z którą wykonują największe przeboje PECTUS, oraz nowe kompozycje, nadają zespołowi wyjątkowego charakteru. Bardzo dobre recenzje koncertów motywują, a SIŁA BRACI, nie jest tylko sloganem.

Na koncercie w Wejherowie usłyszymy dobrze znane utwory wykonywane przez czterech braci Szczepaników w nowych, zaskakujących aranżacjach. 

Bracia Szczepanikowie nie próżnują. Wytężone letnie prace nad nową płytą to, wydawać by się mogło, już dla nich standard pracy. W ubiegłym roku o tej samej porze pracowali nad płytą z kolędami - teraz nagrywają pierwszą w historii Zespołu akustyczną płytę z przebojami.

Już jesienią światło dzienne ujrzy nowy krążek Zespołu PECTUS. W studiu Polskiego Radia powstaje właśnie akustyczna płyta z największymi i najpopularniejszymi przebojami Zespołu.

Imprezy

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt
Aktywuj mapę

Najbliżej obiektu

  Bosman

  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  OSTATNIE WOLNE TERMINY 2018

  Oferujemy 3 komfortowe apartamenty w najlepszej lokalizacji we Władysławowie - sam zobacz!

  Piotr

  Dobra lokalizacja, do plaży 10 minut, pokoje rodzinne z aneksami, plac zabaw, grill.. JUŻ OD 30 ZŁ!

  Asia

  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  CZERWIEC PROMOCJA - 35 zł

  PARKING, pokoje z balonem, łazienką i lodówką. KUCHNIA do dyspozycji!

  Imprezy Imprezy
  21
  Listopad
  2018
  Środa
  Brak imprez dzisiaj.

  Imprezy we Władysławowie i okolicy...

  Wędkarski Kalendarz Imprez Morskich