Oferta miesiąca

Villa Alex

Ogrodowa 6 Władysławowo 8834

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 75 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 11929

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.
Koncert Margaret na Dniach Jakuba w Wejherowie.
Kontakt z organizatorem
26 05.18

Koncert Margaret na Dniach Jakuba w Wejherowie.

Wejherowo, Plac Jakuba Wejher

Godzina 19:00 Za darmo

Podczas obchodów Dni Jakuba 2018 rozdane zostaną nagrody Prezydenta Miasta Wejherowa. Na scenie wystąpi zespół Quantos, a także znana z programu „The Voice od Poland” mieszkanka Wejherowa – Monika Kitel. Później będzie można posłuchać gwiazdy wieczoru Margaret, autorki takich przebojów, jak „Heartbeat”, „Elephant”, czy „Cool me down”. 

PROGRAM DNIA WEJHERA 2018


19:00 Rozpoczęcie imprezy 
19:10 Koncert zespołu Quantos 
19:45 Koncert Moniki Kitel – część I 
20:15 Odegranie hejnału Wejherowa w wykonaniu trębaczy oraz symboliczny wystrzał z armatki Bractwa Kurkowego 
20:20 Wręczenie nagród Prezydenta Miasta 
20:45 Koncert Moniki Kitel – część II 
22:00 Występ gościa urodzinowego – MARGARET 
23:15 Zakończenie imprezy 

Margaret - czyli Małgorzata Jamroży –piosenkarka i autorka piosenek pochodząca ze Stargardu. Z wykształcenia jest projektantką mody. Szturmem podbiła polskie listy przebojów i serca słuchaczy, wydając takie hity jak Heartbeat, Elephant, Cool me down, Thank you very much i wiele, wiele innych. Laureatka wielu nagród muzycznych m.in. Eska Music Awards czy SuperJedynki. Jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, a jej teledyski mają miliony wyświetleń na YouTube. 

W 2013 roku wydała minialbum All I Need, z którego pochodzi singel „Thank You Very Much”. Piosenka była trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co wokalistka otrzymała wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W lipcu 2013 Margaret reprezentowała Polskę podczas Bałtyckiego Festiwalu Piosenki. W 2014 ukazał się debiutancki album Add the Blonde. Promował on single „Wasted”, „Start a Fire” – oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, oraz „Heartbeat”. Artystka została laureatką nagród takich jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer. W 2016 roku podczas polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji, podczas finału selekcji zajęła drugie miejsce. 

Monika Kitel - wokalistka, kompozytorka, pianistka. Jest rodowitą wejherowianką , absolwentką tutejszej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Liceum w klasie muzycznej w Gdyni. W 2002 roku ukończyła Akademię Pomorską w Słupsku , zdobywając tytuł mgr wychowania muzycznego. Brała udział w nagraniach płyty "Doczekać końca dnia" z kabaretem DKD w Słupsku, a w 2003 roku uczestniczyła w nagraniach płyty "Nieszpory Gospel "z takimi artystami jak : Grażyna Łobaszewska, Ewa Uryga, Marek Bałata, Patrycja Gola, Irena Kijewska, Ludmiła Małecka, Adam Rymarz. Materiał z płyty został zaprezentowany na koncertach w kilku miastach Polski. W 2005 i 2006 roku zaśpiewała dwa recitale, wraz z zaproszonymi muzykami. Od 2010 roku prowadzi warsztaty wokalne dla młodych wokalistów. W lutym 2015 roku ukazał się jej debiutancki album pt. "Dzięki niej".  Wzięła udział w programie The voice of Poland VII, w którym należała do drużyny Marii Sadowskiej. 

Quantos - to kwartet składający się z profesjonalnych muzyków posiadających duże doświadczenie muzyczne zdobywane przez wiele lat na scenach całego kraju. Na rynku muzycznym funkcjonują od 1998 roku. W obecnym składzie grają niezmiennie od 2008 roku. Koncertują w różnych miastach Polski od Trójmiasta przez Mazury aż po Śląsk. W skład zespołu wchodzą : Krzysztof Rogocki , Adam Schreder, Mariusz Swiątek ,Piotr Rose. 

 Na imprezę zapraszają : Prezydent Miasta Krzysztof Hildebrandt i dyrektor Filharmonii Kaszubskiej – Wejherowskiego Centrum Kultury .

Imprezy

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt
Aktywuj mapę

Najbliżej obiektu

  Villa Alex

  Blisko CETNIEWA i plaży! Koniecznie zobacz naszą ofertę LATO

  Asia

  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  • Imprezy
  CZERWIEC PROMOCJA - 35 zł

  PARKING, pokoje z balonem, łazienką i lodówką. KUCHNIA do dyspozycji!

  Julia

  Serdecznie zapraszamy na super wczasy BLISKO MORZA!

  Imprezy Imprezy
  18
  Listopad
  2018
  Niedziela
  Imprezy dzisiaj:
  13:00
  Pierwszy turniej Tenisa Stołowego Kobiet w Pucku

  Imprezy we Władysławowie i okolicy...

  Wędkarski Kalendarz Imprez Morskich