Oferta miesiąca

Słoneczko

Necla 9 Władysławowo 329

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 70 zł os.

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 718

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł os.

O atrakcji

Jesteśmy malowniczo położonym, u nasady Półwyspu Helskiego, zewnętrznym, działającym cały rok, torem gokartowym. Z naszego tarasu widokowego poza szerokim a przez to bezpiecznym torem gokartowym, zobaczysz Zatokę Pucką i otwarte Morze Bałtyckie. Posiadamy flotę 50 gokartów dopasowanych do różnych potrzeb, w tym gokarty dla dzieci oraz gokarty dwuosobowe przystosowane również dla osób niepełnosprawnych. Na miejscu działa pizzeria "Szpinak" z piecem opalanym drewnem oraz wypożyczalnia "Wypo." posiadająca w swojej bogatej ofercie między innmi rowery leżące, kolarzówki, fat bike, family bike i wiele innych zwykłych i niezwykłych rowerów i pojazdów.

Tor Półwysep to nie tylko tor gokartowy, to miejsce gdzie wspólniez najbliższymi możesz spędzić czas.  Oferta wyścigów grupowychskierowana jest do grup powyżej 6 osób. Dla każdej z grupzapewniamy wsparcie instruktorów, którzy dbają obezpieczeństwo uczestników oraz prawidłowy przebieg imprezy. Podczas wyścigu każdy z uczestników oraz kibiców możeskorzystać z tarasu widokowego, strefy wypoczynku i restauracji.Ponadto możemy rozbudować każdą z imprez o dodatkoweatrakcje np. grill, szkolenie z zasad bezpieczeństwa ruchudrogowego, doskonalenie techniki jazdy, wycieczki rowerowe,slackline...
 

OFERTA WYŚCIGÓW

1. MINI IRON MAN

Wyścig, jakim jest Mini Iron stanowi łącznie 15 minut jazdy gokartem. Obejmuje kolejno 5 minut kwalifikacji oraz 10 minut wyścigu. Podczaskwalifikacji każdy kierowca walczy o pozycję, z której będzie startowałw wyścigu głównym. Dziesięciominutowy wyścig rozpoczyna sięz wyznaczonych pól startowych. Istotna jest pozycja, na której kierowcadojedzie do mety.Każdy wyścig poprzedzony jest szkoleniem z zakresu techniki jazdy orazzasad bezpieczeństwa na torze.Podana niżej cena obejmuje koszt wyścigu, do którego doliczyć należykoszt rejestracji w systemie "Gokart System"* (jednorazowo) i kominiarki(łącznie 14 zł ).

Cena wyścigu: 109 zł/os.
Minimalna liczba uczestników: 6 osób.


2. IRON MAN

Dzięki tej formule każdy uczestnik będzie miał możliwość wzięcia udziału wwyścigu obejmującym 5 minut kwalifikacji oraz 20 minut wyścigu. Podczaskwalifikacji każdy kierowca walczy o pozycję, z której będzie startowałw wyścigu głównym. Dwudziestominutowy wyścig rozpoczyna sięz wyznaczonych pól startowych. Istotna jest pozycja, na której kierowcadojedzie do mety.Każdy wyścig poprzedzony jest szkoleniem z zakresu techniki jazdy orazzasad bezpieczeństwa na torze.Podana niżej cena obejmuje koszt wyścigu, do którego doliczyć należykoszt rejestracji w systemie "Gokart System"* (jednorazowo) i kominiarki(łącznie 14 zł ).

Cena wyścigu: 149 zł/os.
Minimalna liczba uczestników: 6 osób.


3. SPRINT CUP

Formuła wyścigu Sprint Cup jest bardzo rozbudowana i obejmuje dwa etapy pięciominutowych kwalifikacji, półfinał trwający 10 minut oraz główny wyścig finałowy, który trwa 15 minut (wraz z podwójnymdziesięciosekundowym PIT – STOPEM).Półfinały i finały rozpoczynają się z wywalczonych wcześniej miejscstartowych. Ten rodzaj wyścigu gwarantuje każdemu uczestnikowi łącznie 35 minut jazdy gokartem i stanowi odzwierciedlenie prawdziwych zawodówkartingowych.Cena obejmuje koszt wyścigu, niezbędnej rejestracji w systemie "GokartSystem"* oraz kominiarki pod kask dla każdego uczestnika imprezy. Ponadtokażdy wyścig poprzedzony jest szkoleniem z zakresu techniki jazdy orazzasad bezpieczeństwa na torze.

Cena wyścigu: 169 zł/os.
Minimalna liczba uczestników: 8 osób


RESTAURACJA SZPINAK

Pizza z pieca opalanego dębowym drewnem, wykonana nacienkim cieście z użyciem składników najlepszej jakości.Śniadania oraz przystawki,  warzywa, zioła oraz  oczywiścieszpinak. Kawa Piacceto 100% arabica. Dla grup dodatkowomożemy zaproponować menu rozszerzone  o zupy, deseryoraz grilla. Strefa restauracyjna może pomieścić około 100 os.W letnie upalne wieczory serwujemy zimne drinki, wchłodniejszych miesiącach polecamy grzane wino i piwo.

WYPO.

Wypożyczalnia rowerów WYPO we Władysławowieumiejscowiona jest na początku półwyspu helskiego w miejscugdzie zaczyna swój bieg ścieżka rowerowa łączącaWładysławowo z Helem. Rozglądając się w koło, widaćZatokę Pucką oraz Morze Bałtyckie. Staramy się zaoferowaćszeroką ofertę wynajmu rowerów, longbordów, trikków, kładącnacisk na wzorową obsługę klienta oraz nienagannieprzygotowany sprzęt. Organizacja wycieczek rowerowych dlagrup wraz z dostawą i opieką przewodnika.

STREFA CHILLOUT

Letni bar, taras widokowy, hamaki oraz klimatyczna muzykatworzą strefę idealną do relaksu po zmaganiach na gokartach lubwyczerpującej wycieczce rowerowej. Dodatkowo dla grupmożliwość aranżacji miejsca stosownie do okazji

Motoryzacja

Motoryzacja

Lokalizacja i otoczenie

Wszystkie Obiekt Obiekt
Aktywuj mapę

Słoneczko

Serdecznie zapraszamy na wczasy
Cicha i spokojna okolica
Altana grillowa, parking, plac zabaw...

Julia

Serdecznie zapraszamy na super wczasy BLISKO MORZA! Rewelacyjne warunki dla Par Rodzin Grup oraz osób indywidualnych!

Sprawdź lokale w pobliżu

Julia

Bohaterów Kaszubskich 8 Władysławowo 708

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 60 zł
5

Polska Floryda

Bohaterów Kaszubskich 6 Władysławowo 190

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
30 zł - 50 zł
4.8

Doris

Źródlana 26 Władysławowo 138

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
50 zł - 90 zł
4.8

Skalar

Nadmorska 17, Władysławowo, Polska 82

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
30 zł - 50 zł
4.8

U HENI

Starowiejska 9 Władysławowo 76

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
45 zł - 50 zł
4.9

Fox

Starowiejska 5 Władysławowo 442

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
40 zł - 55 zł
4.8