Oferta miesiąca

Albatros

Spokojna 26 Władysławowo 3129

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 75 zł os.

Villa Alex

Ogrodowa 6 Władysławowo 8873

DODAJ DO ULUBIONYCH aby stworzyć własną listę najlepszych obiektów!
35 zł - 75 zł os.

Cennik

Każdy wpis na wladek.pl jest typu PREMIUM – oznacza to, że Kwaterodawca może dodać bardzo dużo zdjęć a nawet filmów nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Podstawowa cena za reklamę dla nowego klienta to 450 zł z VAT.

Po stworzeniu strony z obiektem noclegowym, można go dodatkowo wypromować. Podstawową formą promocji jest ustawienie tzw. POZYCJONOWANIA, dzięki któremu obiekt jest prezentowany w pierwszej kolejności w spisie kwater itp. Koszt takiej promocji to około 200-250 zł z VAT za 6 miesięcy.

REASUMUJĄC

Jeśli masz niewielki obiekt możesz go zareklamować w portalu wladek.pl na pół roku nie włączając dodatkowych opcji promocyjnych. Zapłacisz wówczas około 300 zł z VAT.

Jeśli masz średniej wielkości obiekt warto dodatkowo wykupić opcję pozycjonowanie choćby na 2 miesiące by podwoić liczbę oglądających go wczasowiczów. Wiąże się to z dodatkowym kosztem około 150-200 zł z VAT.

Jeśli masz duży obiekt lub wynajmujesz cały rok – zastanów się nad abonamentem 24 miesięcznym, który otrzymasz w doskonałej cenie. Będziesz mógł również do niego dokupić w promocji POZYCJONOWANIE lub inne usługi w bardzo atrakcyjnych cenach...